Mobile

Arena de Toros

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Arena de Toros

Maszyna do Gier Arena de Toros Online Za DarmoMaszyna do gry Arena De Toros jest grą hazardową, której miejsce jest na arenie do walki z bykami. Ekran będzie wypełniony kolorem głębokiej czerwieni, a sama nazwa maszyny jest kolorowa, co idealnie obrazuje nagły przypływ adrenaliny wraz z duchem bojowym, który będzie przekazywany widowni.

Maszyna do Gier Arena de Toros Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry posiada układ bębnów 5×3 oraz 20 wygrywających linii. Ten automat do gry da Ci szansę na pokonanie groźnego byka i zacementowanie nieśmiertelnej i wiecznej miłości z niesamowicie atrakcyjną kobietą, w której zakochany jest matador walczący z bykiem.

Aby rozpocząć rozgrywkę na tej maszynie do gry, będziesz musiał ustawić swój zakład, który może zacząć się od 0.05 aż do 2.00. Kiedy klikniesz na opcje wygrywających linii, będziesz mógł zmienić ich ilość oraz ich pozycje.

Opcja automatycznej rozgrywki pozwoli maszynie na obracanie się samej, zaczynając od 5 aż do 1000 obrotów. Oznacza to, że ilość jaką wybierzesz będzie równać się temu, ile razy bębny obrócą się bez Twojej ingerencji. Jeśli klikniesz na przycisk maksymalnego zakładu, ustawisz wtedy rozgrywkę na najwyższym poziomie zakładu, a gra rozpocznie się.

Ekran został stworzony z czerwonych kurtyn, które będą obramować scenę, wraz z dziesięcioma konwencjonalnymi kafelkami, które znajdziesz na 5 bębnach. Ta maszyna do gry posiada również dodatkowe bonusy i cechy, które pomogą Ci zdobyć wygraną podczas rozgrywki.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry zawierają karty, na których zobaczysz żółty na czerwonym, których wartość wygranej jest mniejsza. Innymi symbolami są egzotyczne kwiaty, mało znany kapelusz zwany Traje de Luces, niezwykle piękną dziewczynę, samego walczącego wraz z przerażającym bykiem.

No comments

Leave a Reply