Mobile

Archer

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Archer

Maszyna do Gier Archer Online Za DarmoRobin Hood jest motywem tej maszyny do gry, stworzonej przez Playtech. Jest to najlepszy banita, wyjęty spod prawa, urodzony w mieście Nottinghamshire. Ta maszyna cechuje się wszystkimi składnikami, które wchodzą w recepturę jego przygód. Sam Robin pojawi się w zielonym stroju, zobaczysz też Lady Marion oraz tęgiego Braciszka Tucka.

Maszyna do Gier Archer Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry oferuje aż 243 drogi do wygranej. Jeśli chodzi o jej aspekt graficzny, ten automat do gry posiada tło, na którym będziesz mógł zobaczyć zachodzące słońce, pomarańcz, a także jezioro i niezwykle gęsty las. Bębny zawierać będą symbole z historii o Robinie Hood, a wśród nich zobaczysz szeryfa z Nottingham, Lady Marion, Brata Tucka i samego Robina Hood.

Aby rozpocząć rozgrywkę na tym automacie do gry, jest to ważne, abyś najpierw zadecydował o zakładzie z jakim będziesz chciał grać. Najniższa wartość monety wynosi 0.01 dolara, podczas gdy najwyższa to 0.25 dolara. Będziesz mieć możliwość wyboru który mnożnik będzie obecny z zakładem tak, abyś mógł później zmienić ilość monet za każdy z obrotów. Wynosi to między 1 aż do 10x razy mnożnik.

W rozgrywce zobaczysz wiele różnych bonusów, które sprawią, że gra stanie się łatwiejsza. Są tutaj między innymi opcja automatycznej rozgrywki, która da szansę na automatyczne obroty od 10 aż do 99 za jednym razem. Automatyczne obroty będą działać aż do momentu, kiedy zadecydujesz o zaprzestaniu. Jest też przycisk Bet Max, który wszystkie ustawienia zakładu ustawi na maksymalny, bez potrzeby klikania na indywidualne przyciski.

Specjalne symbole gry

Specjalnym symbolem w tej maszynie do gry jest między innymi kupka złotych monet, która działać będzie podczas rozgrywki jako dziki znak, podczas gdy bonusowym symbolem jest skrzyżowana strzała.

No comments

Leave a Reply