Mobile

A Bark in the Park

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

A Bark in the Park

Maszyna do Gier A Bark in the Park Online Za DarmoMaszyna do gry A Bark in the Park jest o prawdopodobnie najulubieńszych zwierzątkach wszystkich ludzi na świecie – psach. Jeśli bardzo tęsknisz za swoim psem, lub zwyczajnie chciałbyś po prostu sobie pograć na maszynie, której motyw jest inny od reszty, wtedy trafiłeś w odpowiednie miejsce. Genesis Gaming po raz kolejny dowiodło, że nieustannie próbuje stworzyć coś, co jest zupełnie inne od wszystkich.

Ta maszyna do gry ogólnie posiada niezłą grafikę i kiedy rozpoczniesz rozgrywkę na urządzeniach mobilnych (tak, ta gra hazardowa wspiera urządzenia przenośne), stają się one dużo bardziej ożywione. Ta maszyna do gry posiada 5 bębnów, 4 rzędy i znajdziesz w niej ogólnie 1024 drogi do wygranej. Oznacza to, że nie ma tutaj żadnych stałych wygrywających linii. Zakład zaczyna się od 40p za obrót. Największy zakład, jaki możesz postawić w tej grze to 20 euro. Ta darmowa gra hazardowa posiada spory wybór zakładów dla użytkowników, którzy grają z niskimi zakładami.

Maszyna do Gier A Bark in the Park Online Za Darmo

 

Będziesz musiał rozglądać się za symbolem grupki psów – działa on tutaj jako dziki znak. Odcisk psiej łapy jest tutaj głównym bonusowym symbolem i jeśli uda Ci się zdobyć 3, 4 lub 5 z nich, wtedy aktywujesz rundę darmowych obrotów. Będziesz mógł zdobyć 8, 15 lub 20 darmowych obrotów jeśli uda Ci się zdobyć 3, 4 lub 5 z bonusowych symboli po kolei. Będziesz mieć też szansę na zdobycie dodatkowej wypłaty wraz z nimi. Bonus może zapewnić Ci od 2x, 10x aż do 20x razy Twojego zakładu. Dzikie znaki są magicznymi mnożnikami w tej grze. Zwykle lądować one będą tylko na 3 środkowych bębnach i wypłacać one będą 2x, 3x lub 4x razy Twojego zakładu. Jeśli uda Ci się złapać więcej niż 1 dziki znak podczas rundy darmowych obrotów, wartość mnożnika zostanie podwojona. Powinieneś więc rozglądać się za nimi w tej darmowej maszynie do gry.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!