Mobile

Lucky Sweets

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Lucky Sweets

Darmowa Gra Hazardowa Lucky Sweets OnlineMaszyna do gry Lucky Sweet jest grą hazardową, którą znajdziesz na BGaming. Ta wideo gra hazardowa będzie oferować graczom możliwość odwiedzenia paryskich ulic, gdzie będziesz mógł zobaczyć prawdziwie smacznie wyglądające słodycze, które sprawiły, że miasto Paryż stało się sławne na całym świecie. W tej maszynie do gry spodziewaj się zobaczyć mnóstwo lukru i cukru.

Darmowa Gra Hazardowa Lucky Sweets Online

Cechy gry

Ta maszyna do gry w tle będzie pokazywać Paryż, oraz brzegi rzeki Sekwany, która będzie tworzyć bardzo specyficzny, rozpoznawalny krajobraz. Tło pokazywać będzie różne mosty z których znany jest Paryż, oraz specyficzny francuski styl budownictwa. Wygląda to tak, jakby świt słońca kolorował niebo na jaskrawy róż, podczas gdy miasto będzie budzić się do życia. Bębny w tej maszynie do gry ustawione są w sklepie ze słodyczami. Ta maszyna do gry nie oferuje żadnej muzyki w tle, posiada ona jedynie kilka prostych efektów dźwiękowych, które aktywowane będą przez wygrane, lub same obracające się bębny. Jednak to, co oferuje ta maszyna do gry, to cudowna atmosfera, a z pewnością i wielu graczy doceni jej wygląd.

Symbole gry

Jeśli będziesz mieć taką ochotę, będziesz mógł ustawić rozgrywkę w tej grze hazardowej na automatyczne obroty tak, abyś mógł rozgrywać kolejne rundy bez potrzeby klikania na obrót co każdą z nich.

Tabela wypłat pokaże Ci same przepyszne rzeczy. Będziesz tutaj mógł zobaczyć 8 symboli i zaczynają się one od babeczek, następnie zobaczysz pyszne kręcone ciasta, a także smacznie wyglądający truskawkowy torcik. Pozostałe dwa symbole posiadają w sobie największą wartość. Są tutaj dwa ciasta, które warte są aż 5000x razy oraz 9000x razy Twojego zakładu za zdobycie 5 z nich. Nie powinieneś spodziewać się zobaczyć znaków bonusowych, a także dzikich symboli podczas rozgrywki w tej maszynie do gry.

No comments

Leave a Reply