Mobile

Jokerstar 81

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Jokerstar 81

JokerStar 81 jednoreki bandyta online za darmo maszynaJoker Star 81 – to gra hazardowa o klasycznej szacie graficznej typowej dla gier typu jednoręki bandyta. Mamy tu 4 bębny z liczbą aż 81 linii wygrywających i symbole jak z letniego sadu, czy tu w ogóle można przegrać? Musielibyście mieć niesamowitego pecha, a dodatkowo waszemu szczęściu jeszcze będzie pomagać symbol jokera, który jak to ma w zwyczaju – zastępuje inne symbole.

Z tą grą kasynową poczuj się jak gwiazda w kasynie i zdobądź maksymalną pule , pomoże ci w tym multi-joker.  Aby aktywować  multi-jokera wystarczy wylosować na ekranie więcej niż jednego jokera, a wtedy poza tradycyjnym znaczeniem tego symbolu dostajemy też podwojenie wygranej.

Jokerstar 81 Kajot Gra Slotowa Online Za Darmo

Dalsza zabawa zaczyna się także w rundzie hazardowej po zwykłej grze, gdzie przy odrobinie szczęścia uda nam się podwoić dotychczasową wygraną. Gdy w grze pojawi się niebieski symbol, aktualna wygrana będzie chroniona przed jej utraceniem. Dlatego zapraszamy do świata gier slotowych, gdzie na ekranie słodziutkie owoce przynoszą wielkie wygrane.

No comments

Leave a Reply