Mobile

Joker Strong

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Joker Strong

joker strong online kajot automat jednoreki bandytaJoker Strong – to gra kasynowa, wręcz napakowana bonusami i dodatkami dla graczy. W tej grze na pięciu bębnach i pięciu liniach wygrywających znajdziemy klasyczne symbole tak jak: winogrona, pomarańcze, wiśnie i cytrynki. Jeżeli szczęście dopisze znajdziemy jokera – który zastępuje inne symbole, jeżeli  będziecie mieli jeszcze więcej szczęścia  traficie na symbole bonusowe.

W sytuacji gdy na planszy pojawią się minimum trzy symbole bonusowe, które nie musza być ułożone w żadnym narzuconym porządku – zyskacie  bonusową wygraną.  Ale nie bez znaczenia ta gra nazywa nie „mocny joker”, ponieważ w tej grze hazardowej joker daje ogromną przewagę na korzyść gracza.

Gra Slotowa Jednoręki Bandyta Kajot Joker Strong

Twórcy przemycili odrobinę magii do gry i gdy symbol jokera trafi się w samym środku planszy, zaczyna się zabawa: joker zaczyna się  kręcić w obszarze wygranej i w każdym miejscu gdzie się zatrzyma zgarniamy wygraną. Jeżeli jeszcze jest jakiś gracz, któremu symbol jokera nie kojarzy się z wygraną, szczęściem i dużymi pieniędzmi, po zagraniu w ta grę hazardową, szybko się nauczy tego znaczenia.

No comments

Leave a Reply