Mobile

ThunderStruck 2

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

ThunderStruck 2

Jednoręki Bandyta ThunderStruck 2 Online Za DarmoDo symboli tego 5-bębnowego automatu należą tacy nordyccy bogowie jak Loki, Walkyrie, Odyn oraz Tor, jak również ich boskie atrybuty – młot Tora pełniący rolę symbolu bonusowego, jego dom, okręt oraz logo gry i figury karciane od 9 do asa. Symbolem Wild jest logo gry, które zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem młota Tora i podwaja wartość nagrody w przypadku, gdy Wild wchodzi w skład wygrywającej kombinacji. Ta darmowa Gra posiada rundę bonusową Wildstorm, która aktywuje się w dowolnym momencie gry. W trakcie tej rundy wszystkie bębny zamieniają się w Wild.

Jednoręki Bandyta ThunderStruck 2 Online Za Darmo

Główną rundą bonusową jest Great Hall of Spins, która pomaga w aktywowaniu wielopoziomowych darmowych spinów. Wielokrotna aktywacja rundy Great Hall of Spins poprzez trafienie 3 lub więcej młotów Tora toruje drogę dla większej liczby rund bonusowych. Aktywowanie rundy Great Hall of Spins pomiędzy 1 a 4 aktywowaniem rundy bonusowej przenosi do rundy Valkyrie, gdzie gracz otrzymuje 10 darmowych spinów z mnożnikiem 5x. Spiny mogą być reaktywowane. Runda Loki aktywowana zostaje pomiędzy 5 a 9 aktywowaniem rundy bonusowej. Gracz otrzymuje tu 15 darmowych spinów z symbolem Wild Magic, który w chwili pojawienia się na bębnie zamienia losowo wybrane symbole w dodatkowe Wild. Trafienie 2-5 symboli młota Tora aktywuje 1-4 darmowych spinów.

Runda Odyna aktywowana jest pomiędzy 10 a 14 aktywowaniem rundy bonusowej. Gracz otrzymuje 20 darmowych spinów z symbolem Odin’s Raven (Kruk Odyna), który w momencie pojawienia się na bębnie zamienia losowo wybrane symbole w mnożniki 2x i 3x. Trafienie 2 symboli Odin’s Raven oznacza mnożnik w wysokości 6x. Ostatnią i najbardziej lukratywną rundą darmowych spinów jest bonus Tora, który aktywuje się przy 15 aktywacji rundy bonusowej. Gracz otrzymuje tu 25 darmowych spinów z mnożnikiem 5x i opcją Rolling Reels

No comments

Leave a Reply