Mobile

Ned and His Friends

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Ned and His Friends

Jednoreki Bandyta Ned And His Friends Onlibne Za DarmoJeżeli miałbyś wybrać jeden automat online spośród wszystkich innych i nazwać go „genialnym”, powinien to być właśnie Ned and his Friend. Muzyka oraz wizualne aspekty gry hazardowe, takie jak świetna  grafika i animacja w 3D sprawią, że gracz zapomni, iż gra na automacie i z niecierpliwością będzie oczekiwał  nowych niespodzianek w grze.

Ned to fajny chłopak siedzący naprzeciw 5 bębnów z 30 liniami wypłaty. Jego przyjaciółmi są śpiewające szczury, które wyskakują z różnych kątów domu Neda, aby zaśpiewać graczowi zabawne melodie, kiedy wygrywa.

Jednoreki Bandyta Ned And His Friends Onlibne Za Darmo

 

Wszystkie ikonki w kasyno grze, dzięki którym gracz wygrywa dodatkowe nagrody, zachowują się jak symbol scatter. Muszą znaleźć się w dowolnej pozycji na dowolnym bębnie, aby wyzwolić bonus. 3 lub więcej symboli szczurów rozpoczyna rundę darmowych zakręceń, których można wygrać 5. 3 lub więcej symboli szczurzych ogonów aktywuje opcję Click Me, podczas której gracz musi klikać na szczurze ogony i zdobywać losowe nagrody.

Runda bonusowa to prawdziwa gratka. Ned ma dziewczynę, która kiedy widzi jego szczurzych przyjaciół mdleje. Zadaniem gracza jest złapanie szczura, który ma śpiewać dziewczynie piosenkę do momentu, aż się obudzi. W zależności od szczura jakiego złapał, gracz otrzyma odpowiednią nagrodę.

Zanim gracz zakręci bębnami, powinien ustawić zakład oraz wybrać liczbę linii wypłaty. Następnie trzeba określić ilość żetonów (1-5) na wybrane linie oraz ich nominał (0.01 – 0.50$).

No comments

Leave a Reply