Mobile

Black Widow

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Black Widow

Jednoręki Bandyta Black Widow Online Za DarmoBohaterem tego 5-bębnowego automatu z 40 liniami wypłat jest czarna wdowa i nie jest ona pająkiem. Jedynym odniesieniem do pająka, którego jednak nie zobaczymy w tej grze, jest brązowe, kwiatowe tło spowite pajęczynami. Do symboli należą logo czarnej wdowy, czarna wdowa, mężczyźni będący jej ofiarami oraz standardowe figury karciane. Najwyżej płatnym symbolem jest logo czarnej wdowy, które jest symbolem Wild i zastępuje wszystkie inne z wyjątkiem symbolu bonusowego.

Jednoręki Bandyta Black Widow Online Za Darmo

Jedną z głównych opcji gry są super stosy. Na początku każdego spinu, stos symboli zamienia się w ten sam symbol, co tworzy nowe kombinacje wygrywające.

Kolejną opcją jest web capture, podczas której gracz „łapie” na 3 bębnie żeński lub męski symbol i zdobywa nagrodę. Symbol bonusowy występuje na 2,3 i 4 bębnie. Aby wywołać rundę darmowych spinów (7), symbol bonusowy musi pojawić się na 3 środkowych bębnach. Darmowe spiny mogą być ponownie wywołane (do 98).

Kwota zakładu wynosi 1-50 na linię. Zakład minimalny to 40, a maksymalny w postaci 50 przy wszystkich aktywnych liniach to 2000 żetonów.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!