Mobile

Mad Scientist

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Mad Scientist

Jednoreki Bandita Mad Scientist Online Za DarmoWyobrażałeś kiedyś siebie jako zwariowanego naukowca? Marzyłeś o wynalezieniu sposobu na zamienianie dowolnych przedmiotów w złote i stanie się bogatym? The Mad Scientist to bardzo zabawny automat video, który daje szanse stania się na jeden dzień naukowcem. Poza stymulacją wyobraźni, ten 5 bębnowy automat z 25 liniami wypłaty oferuje wiele dodatkowych opcji.

Trafienie 3 symboli probówek w dowolnym miejscu na dowolnej aktywnej linii wypłat rozpoczyna drugą rundę bonusową. Jeżeli gracz trafi więcej niż 3 symbole probówki, wtedy każda wygrana w tej rundzie zostanie pomnożona. Gracz, jako Szalony Naukowiec musi przetestować swój specyfik zamieniający przedmioty w złote. Gracz musi wybrać jeden z czterech przedmiotów i umieścić na nim kroplę swojego specyfiku i zamienić go w brązowy, srebrny lub złoty. Po przeprowadzeniu eksperymentu na wszystkich przedmiotach, gracz zostaje nagrodzony odpowiednio do rodzaju, w jaki obróciły się przedmioty.

Jednoreki Bandita Mad Scientist Online Za Darmo

 

Jeżeli gracz trafi symbol Transformatora Tesli na 1 i 5 bębnie 1,2 lub 3 linii zostaje aktywowana opcja Wild’o’Cution. Transformator Tesli zamieni ikonki  w symbole Wild dając graczowi okazję do zebrania kredytów. Kolejną opcją jest Bio Pick Me, która zostaje aktywowana w przypadku trafienia 3 lub więcej symboli Bio Hazard na aktywnej linii. Opcja ta jest okazją do zebrania kredytów, których liczba waha się od 125 do 175 i zostaje pomnożona przez wartość zakładu na linię oraz liczby linii, na których pojawiła się bonusowa kombinacja.

Automat posiada 5 głównych przycisków do sterowania grą:

Zakład na linię – wciśnij, aby wybrać liczbę kredytów na linię w zakładzie

Wybierz linie – wciśnij, aby zmienić liczbę linii wypłat

Zakręć– zakręć bębnami

Maksymalny zakład – wybierz wszystkie linie wypłat oraz zakręcenia przy obecnym nominale żetonu oraz poziom zakładu.

Wybierz zakład żetonu – wybierz wartość żetonu (0.05 – 1)

No comments

Leave a Reply