Mobile

Fruit Zen

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Fruit Zen

Gra Slotowa Fruit Zen Online Za DarmoTen automat video od BetSoft wydaje się z lekka odchodzić od popularnej tematyki w porównaniu do innych gier tego producenta. Gra łączy w sobie relaksujące tło oceanu z tradycyjnymi symbolami automatu jakimi są owoce.

Fruit Zen to prosty, 5 bębnowy automat z 10 liniami wypłat, na którym gra jest bardzo relaksująca i przypominająca „zen” dzięki pięknej grafice w postaci zachodu słońca nad przepływającymi po kamieniach falach oceanu.

Gra Slotowa Fruit Zen Online Za Darmo

 

Do symboli gry należą owoce: maliny, arbuzy, wiśnie, śliwki, winogrona, cytryny i pomarańcze oraz symbol Fruit Zen, który zastępuje Wild i wyzwala opcję ponownych zakręceń (dobry jest na jedno zakręcenie lub dwa, jeżeli pojawia się kolejny symbol Fruit Zen).

Automat jest z pewnością grą innego typu, niż gracz mógłby się spodziewać po takim producencie jak BetSoft, który tworzy gry z rozbudowaną grafiką i opcjami. Nie jest to jednak coś złego, przeciwnie, jest bardzo zajmujący i tworzy klimat, którego powinien doświadczyć przynajmniej raz każdy gracz.

No comments

Leave a Reply