Mobile

Wild Huskies

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Wild Huskies

Darmowa Gra Hazardowa Wild Huskies OnlineWild Huskies to popularny automat do gry od Bally, który niedawno został udostępniony w wersji online. Jeżeli znane Ci są gry IGT’s Wolf Run lub Wild Wolf, dostrzeżesz tu wiele podobieństw.
Motywem gry są ciągnące zaprzęg Husky syberyjskie, a klimat oddają symbole w postaci groźnie wyglądających psów. Inne symbole stanowią figury karciane od 9 do asa, Pick Bonus, Free Games. Gra nie jest dostępna na smartfony ani tablety.

Darmowa Gra Hazardowa Wild Huskies Online

Ta 5 bębnowa gra z 40 liniami wypłaty została wypuszczona w wersji online w kwietniu 2013 roku. Grając na wszystkich 40 liniach, można postawić zakład w liczbie od 0.40 do 400 kredytów na pojedyncze zakręcenie. Wartość każdego waha się od 0.01 do 10, co zapewnia graczowi dużą kombinację maksymalnych zakładów. Gra bardziej odpowiada graczom, którzy wolą automaty pięciocentówkowe, niż centowe, jako, że 0.40 za zakręcenie da tylko 50 zakręceń przy 20 dolarowym budżecie.
Jackpot znajduje się w 7500 kredytów pomnożonych przez zakład oraz nominał wybrany podczas zakręcenia.
Gra przebiega od lewej do prawej – z wyjątkiem symbolu scatter, który może się pojawiać w dowolnym miejscu bębnów.
Symbolem wild jest biały Husky, który pojawia się na jednym z 5 bębnów i może zostać ułożony w stos w celu większej wygranej podczas opcji free games lub rundy bonusowej. Biały Husky zastępuje podczas gry podstawowej wszystkie symbole, z wyjątkiem symbolu scatter oraz Pick Bonus, aby utworzyć wygrywającą kombinację. Symbol scatter to free games.
Inne symbole w postaci liter i cyfr zapewniają częste kombinacje wygrywające, jednak ich wypłaty są raczej niskie.
Automat Wild Huskies ma ogólną częstotliwość trafień na poziomie 33.92%.

No comments

Leave a Reply