Mobile

The True Sheriff

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

The True Sheriff

Gra Hazardowa True Sheriff Online Za DarmoKasyno Gra cechuje się świetną grafiką, dostępną również w trybie kinowym w HD, co dobrze oddaje klimat Dzikiego Zachodu.

Ten 5 bębnowy automat z 30 liniami wypłat posiada symbole Wild, mnożniki, opcję bonusową oraz gamble, darmowe zakręcenia (10,12 lub 15), co daje wiele możliwości na wygraną. Jednym ze sposobów na wygraną jest podwojenie jakiejkolwiek wygranej w grze hazardowej podstawowej poprzez użycie przycisku „Double Up”.

Gra Hazardowa True Sheriff Online Za Darmo

 

Symbolem Wild jest ikonka broni, która pojawia się na 3 bębnie, z kolei opcja Showdown aktywowana zostaje w przypadku trafienia pomiędzy Szeryfem a Złoczyńcą na 1,2 i 3 bębnie symbolu broni. Rzucając żetonem i trafiając na odpowiednią stronę gracz przechodzi na następny poziom, gdzie do zdobycia są większe nagrody. Natomiast dwukrotne trafienie na złą stronę żetonu kończy grę bonusową. Runda darmowych zakręceń rozpoczyna się w przypadku trafienia symbolu Odznaki Szeryfa, gdzie 3 odznaki dają 10 darmowych zakręceń i 60 żetonów, 4 odznaki dają 12 zakręceń i 300 żetonów, a 5 odznak daje 15 zakręceń i 3000 żetonów.

Aby rozpocząć grę należy  ustawić zakład od 0.60 do 150 na zakręcenie. Ci, którzy grają tą samą kwotą mogą użyć przycisku auto spin. Największą wygraną jest 750000 żetonów.

No comments

Leave a Reply