Mobile

Tower Quest

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Tower Quest

Gra Hazardowa Tower Quest Online Za DarmoPoziom szczegółowości grafiki i animacji w tej grze jest naprawdę powalający. Można tu zobaczyć ogniste smoki, królów szkieletów, groźnie wyglądającą wieżę, elfów wojowników, gobliny, czerwone i niebieskie eliksiry napełniające kadzie.

Gra Hazardowa Tower Quest Online Za Darmo

Automat oferuje do wyboru 20 linii wypłat, a także opcję auto play (do 2 tys. razy). Stawka zakładu to 1c na linię lub 20c za spin. Maksymalna stawka to 100$, co daje 1$ na linię i 5 żetonów.

Symbolem wild jest wieża mogąca zakrywać do 3 bębnów, za której 5 podobizn gracz otrzymuje 250 żetonów. Trafienie 5 symboli elfa wojownika to nagroda w postaci 175 żetonów, a elfa wojowniczki – 150. Inne nagrody to: 125 żetonów za 3 symbole smoka, 100 za króla szkieletów i 75 za goblina. Figury karciane to nagrody mniejszej wartości.

Symbol czarodzieja pojawia się na 1, 3 i 5 bębnie, a jego 3 podobizny wyzwalają rundę bonusową. Czerwone i niebieskie eliksiry mają po 3 kamienie milowe i jeżeli gracz trafi jeden z nich ma do wyboru bonus lub oczekiwanie na kolejny kamień.

Trafienie 10 czerwonych eliksirów aktywuje 5 darmowych spinów, a każdy z nich ma mnożnik 3x, natomiast za 20 czerwonych eliksirów gracz otrzymuje 5 darmowych spinów i 2 elfy wojowniki jako dodatkowe symbole Wild. Trafienie 30 czerwonych eliksirów nagradza 5 darmowymi spinami i nowym symbolem sticky Wild, który pojawia się na każdym spinie.

Niebieskie eliksiry działają w inny sposób. Trafienie 10 z nich nagradza 1 darmowym spinem i 1 bębnem Wild, natomiast 20 niebieskich eliksirów to nagroda w postaci 1 darmowego spina i wszystkich stworów plus elf wojownik jako symbol Wild.

Trafienie 3 symboli czarodzieja rozpoczyna bonus break out, gdzie najpierw gracz wybiera elfa wojownika lub wojowniczkę, który ma stanąć do walki z czarodziejem. Następnie gracz i czarodziej rzucają kostką, aby wybrać spośród 6 kart z różnymi stworami. Gracz i czarodziej mają po 3 karty, które walczą i zdobywają punkty. Pokonanie czarodzieja oznacza nagrodę.

No comments

Leave a Reply