Mobile

Rage of Riches

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Rage of Riches

Gra Hazardowa Rage Of Riches Online Za DarmoGra charakteryzuje się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów w historii kina, jakimi są: niosący spustoszenie Godzilla, wspinający się po budynkach i przerażający King Kong oraz będący zawsze w złym nastroju Wilkołak.

Gra Hazardowa Rage Of Riches Online Za Darmo

Stawki w tej 5 bębnowej grze z 20 liniami wypłat wahają się 20c-100$ za spin. Wygrywające kombinacje symboli zaczynają eksplodować, a na ich miejsce pojawiają się nowe tworząc przy odrobinie szczęścia nowe wygrywające kombinacje.

Akcja w Rage to Riches jest wartka w przeciwieństwie do innych gier, a gracz może się poczuć jakby był bohaterem filmu.

Trafienie 3 lub więcej figur karcianych w zależności od symbolu nagradza żetonami (np. za 5 symboli Asa gracz otrzymuje 150 żetonów), a 5 symboli od lewej do prawej kolejno 10, Waleta, Damy i Króla nagradza gwiazdą, z kolei której 5 symboli aktywuje opcję ‘Collect’.

Wielka trójka symboli nagradza następująco: Wilkołak – za 3 symbole – 15 żetonów, za 4 – 75, za 5 – 250, Godzilla – za 3 symbole – 25 żetonów, za 4 – 125, za 5 – 500, King Kong – za 3 symbole – 50 żetonów, za 4 – 200, za 5 – 1000.

Symbolem scatter jest kobieta susząca włosy, za której 3 podobizny gracz otrzymuje 10 darmowych spinów i można je ponownie wyzwolić (do 50 spinów). Każdy darmowy spin to mnożnik 5x.

Symbolem Wild jest logo Rage to Riches, które zastępuje wszystkie inne z wyjątkiem symbolu scatter.

Trafienie 5 symboli scatter aktywuje rundę ‘Collect’, podczas której gracz może wygrać do stukrotności zakładu, jeżeli tylko King Kong wybije właściwe okna.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!