Mobile

Lost

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Lost

Gra Hazardowa Lost Online Za DarmoNie, ta gra hazardowa nie opiera się na telewizyjnym serialowym hicie, który zaczyna się katastrofą lotniczą. Ta 5 bębnowa gra z 30 liniami wypłaty zabiera gracza w podróż razem z poszukiwaczem przygód do serca starożytnego Egiptu w celu poszukiwania skarbu. Załóż czapkę, weź filtr przeciwsłoneczny i przygotuj się na przygodę!

Automat do gier pod względem prezentacji oraz gry stanowi świetne doświadczenie, dzięki wspaniałej grafice, symbolom, efektach oraz interfejsie. Czego można chcieć więcej?

Gra Hazardowa Lost Online Za Darmo

 

Kiedy na środkowym bębnie pojawi się berło, zamienia się ono w symbol Wild x2. Natomiast gdy szczęśliwa małpka pojawi się na czwartym bębnie, rozpoczyna się bonus pick-em, podczas którego gracz wybiera spośród 6 miejsc, aby uzyskać losową nagrodę.

Najbardziej wyjątkową cechą w grze jest respin środkowego bębna. W przypadku każdej wygrywającej kombinacji, środkowy bęben będzie zakręcał się ponownie dając okazję na więcej wygranych. 4 symbole mumii znajdujące się w dowolnym miejscu ekranu rozpoczynają grę bonusową, w której gracz zbiera umieszczone za drzwiami losowe bonusy, aż do momentu, kiedy potknie się o mumię.

Aby ustawić początkowy zakład należy użyć przycisków „selekt coin” (wybierz żeton), „selekt lines” (wybierz linie) oraz „ bet per line” (zakład na linię). Przycisk „max bet” zakręci bębnami przy ustawionej maksymalnej wartości oraz wartości żetonu ustawionej na ekranie.

No comments

Leave a Reply