Mobile

Great Griffin

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Great Griffin

Gra Hazardowa Great Griffin Online Za DarmoTematyką tego 5-bębnowego automatu z 50 liniami wypłat są czary i magia. Gra hazardowa osadzona została w laboratorium starego alchemika, gdzie można znaleźć różne tajemnicze substancje i aparaturę. Do symboli należą ptasie pióra, waga szalkowa, iglasty krzew, moździerz z tłuczkiem, fiolki z gorącą cieczą, księga zaklęć, jaśniejący kryształ ametystu, wykluwające się z jajka pisklę gryfa oraz pazury gryfa zaciśnięte wokół jajka.

Symbolem Wild jest mitologiczny Gryf, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem dwóch symboli scatter, a także podwaja wartość wygranych. Dodatkowo w dowolnej chwili w trakcie gry mityczny ptak przelatuje nad bębnami odkrywając więcej symboli Wild zwiększając tym samym szanse na więcej wygranych.

Gra Hazardowa Great Griffin Online Za Darmo

Pierwszym symbolem scatter jest tajemnicza kobieta w kapturze, która pojawia się na 2, 3 i 4 bębnie. Trafienie 3 jej symboli aktywuje rundę bonusową „pick me”, podczas której gracz ma za zadanie wybrać symbol skrywający nagrodę wartą do 50x stawki zakładu. Przy odrobinie szczęścia gracz może trafić na kartę „pick again” lub nagrodę „wygraj wszystko”. Drugim symbolem scatter jest logo gry, za którego 3 symbole gracz otrzymuje darmowe spiny. Gracz ma możliwość wyboru liczby darmowych spinów i przypisanym ich wartościom mnożników, i tak za 15 spinów gracz otrzymuje mnożnik w wysokości 3x stawki zakładu, za 10 spinów – 5x, a za 5 spinów – 10x.

Symbolami o najwyższej wartości są pazur i ametyst, za których 5 symboli gracz otrzymuje mnożnik w postaci 200x stawki zakładu. Trafienie 5 symboli jaj lub świec to mnożnik w wysokości 150x stawki zakładu, z kolei ksiąg i fiolek – 125x . Pozostałe symbole oznaczają mnożnik w postaci 100x stawki zakładu. Trafienie 5 symboli logo gry to nagroda w postaci 200x stawki zakładu. Gra oferuje również opcję gamble, podczas której gracz ma za zadanie odgadnąć kolor lub symbol odwróconej karty zwiększając dwukrotnie lub czterokrotnie wartość wygranej z ostatniego spinu.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!