Mobile

Enchanted

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Enchanted

Gra Hazardowa Enchanted Online Za DarmoEnchanted to pięknie zaprojektowany automat video 3D, który łączy interaktywną fabułę z czarująco piękną grafiką. 5 bębnowa gra z 30 liniami wypłaty jest idealna dla tych, którzy lubią fantastykę. Czarujący las, w który wkracza gracz oferuje wiele bonusowych opcji oraz gier, gdzie spotkać można wróżki, skrzaty, olbrzymy i czarodzieje.

Gra Hazardowa Enchanted Online Za Darmo

 

Mały leśny bohater Tonk zbiera złote klucze, kiedy tylko gracz trafi je na 5 bębnie, a  po zebraniu 3 z nich rozpoczyna się Tonk’s Tinkering Doors – opcja bonusowa, w której można wygrać bonusowe kredyty. Jeżeli zbierze się 3 lub więcej symboli Crazy Hat, wówczas rozpoczyna się inna opcja bonusowa  – Crazy Hat’s Crazy Reels, podczas której 3 bębny będą się losowo ponownie zakręcać, a gracz może wygrać dodatkowe nagrody dzięki kombinacjom powstałym przez te nowe zakręcenia. Runda The Ultimate Spell book Free Spins rozpoczyna się po trafieniu na aktywnej linii wypłat 3 lub więcej symboli Księgi zaklęć (Spell book). Jeżeli podczas rundy darmowych zakręceń gracz trafi na drugiej pozycji  trzeciego bębna symbol Unique Enchanted, wtedy zyska dodatkowe bonusy.

Drugą rundą bonusową jest Feera’s Birdie, która rozpoczyna się po trafieniu na jakiejkolwiek aktywnej linii wypłat symboli Feera (wróżka) i Ryfus (Olbrzym) obok siebie. Podczas tej rundy zadaniem gracza jest pomoc wróżce w odzyskaniu jej ptaszka od Olbrzyma, który go skradł. Kiedy tylko wróżka znajduje się nad Olbrzymem, należy go zaatakować rzucając na niego zaklęcie, co trzeba uczynić 3 razy, aby uwolnić ptaszka. Każde rzucone zaklęcie daje bonusowe kredyty. Kiedy Olbrzym zamieni się w żabę, a ptaszek zostanie uwolniony, gracz udaje się do lasu po kolejne bonusy.

Automat posiada 5 głównych przycisków do sterowania grą:

Zakład na linię – wciśnij, aby wybrać liczbę kredytów na linię w zakładzie

Wybierz linie – wciśnij, aby zmienić liczbę linii wypłat

Zakręć– zakręć bębnami

Zakręcenie przy maksymalnym zakładzie – wybierz wszystkie linie wypłat przy aktualnym nominale żetonu oraz poziom zakładu.

Opcja włączania i wyłączania dźwięku dostępna jest u góry ekranu.

No comments

Leave a Reply