Mobile

Coyote Moon

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Coyote Moon

Gra Hazardowa Coyote Moon Online Za DarmoTen 5-bębnowy automat z 40 liniami wypłat opiera się na dwóch poprzednich wersjach gier Wolf Run i Wild Wolf. Do symboli należą jeleń, koliber, czaszka krowy, jaszczurka oraz figury karciane. Symbolem Wild jest logo gry, a scatter – starożytna podobizna wyjącego kojota. Wild pomaga tworzyć wygrywające kombinacje zastępując wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu scatter, który z kolei aktywuje jedyną w grze rundę bonusową.

Gra Hazardowa Coyote Moon Online Za Darmo

Aby rozpocząć grę, należy wpłacić depozyt w jednej z następujących walut: funt, dolar lub euro. Po wpłaceniu depozytu gracz otrzymuje określoną liczbę kredytów. Następnie należy wybrać liczbę linii i postawić na nie zakład. Im większa liczba linii, tym większe szanse na wygraną.

Wartość zakładu na linię wynosi 0.01-5 jednostek walutowych, co oznacza, że minimalna kwota zakładu to 0.01, a maksymalna – 200 jednostek walutowych za spin.

Runda darmowych spinów (5) aktywowana jest w przypadku trafienia na 2,3 i 4 bębnie 3 lub więcej symboli scatter. Podczas tej rundy gracz może wygrać więcej darmowych spinów, jeżeli ponownie trafi 3 symbole scatter. Maksymalna liczba darmowych spinów jaką można wygrać to 255.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!