Mobile

China River

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

China River

Darmowa Gra Hazardowa China River OnlineChina River to automat do gry o tematyce opartej na faktach, a nie na baśniach, czy legendach, jak jest w przypadku większości tego typu gier. Ten 5 bębnowy automat został stworzony przez Bally Technologies, a każdemu, kto lubi elementy historyczne w automacie do gry China River z pewnością przypadnie do gustu.

Gra ładuje się szybko i dzięki dobrym rozwiązaniom technicznym nie zwalnia nawet w przypadku niskiej prędkości internetu. Wsokiej jakości grafika i design są przyjazne dla wzroku, co czyni grę niemęczącą nawet w trakcie wielogodzinnych maratonów. Symbole tego automatu to wildsy i tajemnicze stosy oraz opcja darmowych zakręceń. Gra dostępna jest dla systemów Windows i Mac.

Darmowa Gra Hazardowa China River Online

Na bębnach widoczny jest piękny Złoty Bażant, który ożywa, kiedy zakręci się bębnami. Inne symbole to Kwiat Lotosu, Chińska Porcelana, Złote Bażanty, Chińskie Symbole, Szmaragdowe Żaby, Złote Monety oraz standardowe symbole karciane od 10 do asa. Muzyka i dźwięki dobrze współgrają z tematyką gry zapewniając miłe wrażenia, chociaż u dołu ekranu jest również opcja wyciszenia dźwięku.

No comments

Leave a Reply