Mobile

Centre Court

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Centre Court

Gra Hazardowa Centre Court Online Za DarmoInspiracją tej 5-bębnowej gry z 9 liniami wypłat jest Wimbledon, a do symboli należą tenisiści.

Gra oferuje darmowe spiny z nagrodami w postaci mnożników do 5x stawki zakładu, co daje szansę na wygranie 45 tys. żetonów.

Symbolem Wild jest trofeum, które zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu scatter w postaci piłki tenisowej. Trafienie 5 trofeów na dowolnej linii oznacza nagrodę w postaci mnożnika 1000x stawki zakładu. Trafienie 5 symboli Match Point to nagroda w postaci mnożnika 800x stawki zakładu.

Gracz może zająć miejsce widza wybierając opcję autoplay z maksymalnie 500 spinami.

Gra Hazardowa Centre Court Online Za Darmo

Aby rozpocząć grę należy za pomocą przycisków + i – wybrać wartość zakładu. Nominały żetonów wynoszą 0.01, 0.02, 0.05, 0.10, 0.20 i 0.25.

Trafienie 3 lub więcej symboli scatter aktywuje rundę 18 darmowych spinów z mnożnikiem do 5x stawki zakładu. Darmowe spiny reaktywowane są trafieniem kolejnych 3 symboli scatter.

Gra oferuje również opcję „gamble”, podczas której gracz ma za zadanie odgadnąć kolor lub symbol odwróconej karty podwajając lub mnożąc x4 dotychczasowe wygrane. W przypadku niewłaściwego odgadnięcia gracz traci wszystko!

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!