Mobile

Big Kahuna Snakes And Ladders

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Big Kahuna Snakes And Ladders

Gra Hazardowa Big Kahuna Snakes And Ladders Online Za DarmoJest to kolejna część gry Big Kahuna stworzonej w 2003 r. Nowa wersja oferuje graczom więcej linii wypłat, darmowych spinów oraz gier bonusowych.

Tło gry stanowi tropikalny raj, w którym gracz ma za zadanie znaleźć plemienną maskę Wielkiego Kahuny, która została skradziona i ukryta na szczycie góry. Nagrodą o najwyższej wartości jest jackpot w postaci 200 tys. kredytów.

Do symboli należą małpy oraz kawałki owoców. Automat posiada 5 bębnów i 15 linii wypłat, a maksymalna stawka zakładu na linię wynosi 20 żetonów.

Gra Hazardowa Big Kahuna Snakes And Ladders Online Za Darmo

Symbolem Wild jest logo gry, które zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu scatter. Wild pełni również rolę mnożnika dla wszystkich wygranych podczas gry podstawowej. Wyjątek stanowi kombinacja 5symboli Wild, kiedy to gracz wygrywa 5-100 tys. kredytów (w zależności od wysokości zakładu na linię).

Trafienie 5 symboli mask to nagroda w postaci 2 tys. żetonów, 5 tarzanów – 1000 żetonów, a 5 tarzanek – 700 żetonów.

Darmowe spiny nie są aktywowane trafieniem konkretnej kombinacji symboli i aktywują się w dowolnej chwili, w liczbie 5, podczas których wygrane mnożone są x2. Wyjątek stanowi kombinacja, w skład której wchodzi symbol Wild – wówczas wygrane mnożone są x4.

Trafienie na 1,3 i 4 bębnie symbolu węży na drabinie aktywuje rundę bonusową, która jest grą w węże i drabiny. Gracz ma do dyspozycji 5 kostek do gry, kiedy to lądując na drabinie posuwa się do góry, a trafiając na węża – cofa się. Trafienie na kostce 6 oczek daje dodatkowy rzut. Im wyżej gracz się wspina, tym więcej zdobywa nagród. Dotarcie na szczyt oznacza zdobycie maski oraz mnożnika w postaci 100x stawki zakładu.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!