Mobile

At The Movies

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

At The Movies

Darmowa Gra Hazardowa At The Movies OnlineJesteś kinomaniakiem? Ciągle czekasz na premiery filmów i biegasz na nie do kina? Jeśli tak, to spodoba Ci się At the Movies, 5 bębnowy automat od Betsoft. Weź popcorn, usiądź wygodnie i bądź gotowy na thriller, który z pewnością polubisz!

Interfejs oraz symbole takie jak magazyny filmowe czy Oscary są wspaniałe. Jak w przypadku innych nowych gier od Betsoft, jedną z cech czyniącą grę At the Movies zabawną jest muzyka. Radosna darmowa kasyno gra nigdy nie wydaje się męczącą, ani nie traci swego uroku.

Darmowa Gra Hazardowa At The Movies Online

 

Gry hazardowe od Betsoft znane są również z dużej liczby bonusów, jednak w tym przypadku gra At the Movies jest małym wyjątkiem. Gra oferuje tylko dwa bonusy: symbol scatter, który daje darmowe bonusy oraz symbol Wild, którym jest para masek i który to symbol zastępuje wszystkie inne z wyjątkiem projektora i jest mnożnikiem x2.  Administrator w postaci projektora filmowego, daje 8, 12 lub 20 darmowych zakręceń przy pojawieniu się na ekranie odpowiednio 3,4 lub 5 symboli.

Aby rozpocząć grę należy wybrać nominał zakładu, który waha się w przedziale od 2 centów do 50 dolarów, a następnie należy wybrać linie wypłat spośród 30 dostępnych. Poruszając się od lewej do prawej wybieraj kredyty na linię (1-5) i kliknij „spin”, aby rozpocząć grę.

 

No comments

Leave a Reply