Mobile

Fruit Fiesta

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Fruit Fiesta

Maszyna do Gier Fruit Fiesta Online Za DarmoKiedy ludzie słyszą o Meksyku i meksykanach, na myśl od razu przychodzą im krzaczaste wąsy, wielkie sombrera i ostre papryczki chili. Większość z deweloperów maszyn do gry posiadają grę w motywem meksykańskim w swoim arsenale.

Maszyna do Gier Fruit Fiesta Online Za Darmo

Symbole gry

Wideo maszyna do gry Fruit Fiesta jest grą hazardową, stworzoną przez deweloperów ze strony Wazdan i jest to czas, aby w obręczach pojawiły się też sombrera. Ta gra hazardowa posiada niezłe zwroty akcji i skompletowane one są przez banany, cytryny i pomarańcze. Ta maszyna do gry posiada stanowczo smaki meksykańskie, więc owoce które się tu pojawiają posiadać będą sombrera, wielkie wąsy i gitary.

Cechy gry

Maszyna do gry Fruit Fiesta posiadać będzie kostium meksykańskiego bandyty, a całość skompletują buty i bronie. Nawet Senorita Cytryna będzie machać marakasami podczas gdy gracz będzie obracać bębnami. Ta maszyna do gry posiada ustawienie bębnów 3×5, oraz oferuje aż 20 wygrywających linii. Wygrywające linie są możliwe do zmiany i można je ustawić od 5, 10 aż do 20 aktywnych linii. Wartość monety może zmienić się od 0.01, 0.50 aż do 10 za każdy z obrotów.

Interesującą rzeczą w tej maszynie do gry jest to, że gracze są w stanie dopasować poziom zmienności przed każdym z obrotów. Można ustawić zmienność na niską, wysoką lub standardową w celu zmiany mechaniki rozgrywki w maszynie. W niskiej zmienności, gracz będzie mógł zdobywać wygrane regularnie, ale wypłacają ogólnie nisko. Standardowa zmienność oferuje połączenie niskich i wysokich wypłat. Wysoka zmienność oferuje największe, ale rzadko pojawiające się wygrane.

Nisko opłacanymi symbolami są gruszka z dubeltówką, która wypłacać będzie od 20-240x razy, a najwyżej opłacanym symbolem jest 7 która na sobie ma sombrero.

No comments

Leave a Reply