Mobile

Double Tigers

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Double Tigers

Darmowa Gra Hazardowa Double Tigers OnlineMaszyna do gry Double Tigers jest grą hazardową bazującą na odległych górskich rejonach, gdzie znajduje się samotna świątynia otoczona przez nieskończony las. Są tutaj dwa waleczne, barwne tygrysy, które mają spore znaczenie w kulturze azjatyckiej, ponieważ reprezentują one ogień i wodę. Właśnie te dwa dzikie koty są regularnymi symbolami, które będziesz mógł znaleźć na bębnach i wraz z nimi wszystkie wygrane do nich przypisane. Maszynę tą znajdziesz na stronie dewelopera Wazdan.

Darmowa Gra Hazardowa Double Tigers Online

Cechy gry

Tygrysy mają równą wartość i będą wypłacać graczom za każdym razem, kiedy uda im się trafić na trzy lub więcej pasujących do siebie symboli na 8 wygrywających liniach. Może to być w pewnym sensie mylące, ale jest możliwość korzyści, ponieważ struktura tej maszyny do gry pozwala na osiem różnych dróg do wygranych. Kiedy pojawi się więcej niż jedna z wygrywających kombinacji, wtedy wszystkie wygrywające kombinacje zostaną Ci wypłacone.

Symbole gry

Ta maszyna do gry bazuje na orientalnej chwale, więc nie zobaczysz tutaj dodatkowych znaków. Nie ma tutaj bonusowych znaków ani dzikich symboli, zamiast tego epicka walka pomiędzy odżywczą wodą i palącym ogniem. Deweloperzy tej maszyny do gry dali swoim graczom wiele możliwości, aby mogli oni dopasować swoją rozgrywkę w zależności od tego, jak chcą grać. Gracze mogą zdecydować o ustawieniu poziomu zmienności, czyli tryb wysokiej, średniej lub niskiej zmienności.

Ta maszyna do gry posiada klasyczny układ 3×3 wraz z 8 wygrywającymi liniami. Zakład zaczyna się od 0.10 aż do 100 funtów. Dodatkowo do wybrania poziomu zmienności, jest to możliwe aby ustawić rozgrywkę na automatyczną.

No comments

Leave a Reply