Mobile

Desert Treasure BGaming

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Desert Treasure BGaming

Mazsyna Do Gier Desert Treasure Online Za DarmoMaszyna do gry Desert Treasure jest grą hazardową, która zabierze Cię do miejsca wypełnionego przepięknymi księżniczkami, złotem i niesamowitą magią. Możesz znaleźć tą grę hazardową na stronie BGaming, a jej uniwersum kręci się wokół fantazji, która zainspirowana jest przez Baśnie 1001 Nocy. Ten automat do gry zaprezentuje Ci magiczne, suche pustynie, a w tle czyste, błękitne niebo i bezlitośnie palące słońce.

Mazsyna Do Gier Desert Treasure BGaming Online Za Darmo

Cechy gry

W tle tej maszyny do gry zobaczysz pustostan, pełen kamieni i piasku. Design tego automatu do gry pokaże Ci zawiłe prace kamienne, kopuły, białe kolumny, wszystko zainspirowane Islamem. Muzyka, jaką usłyszysz w tle tej gry hazardowej jest sprowadzona do minimum. Dźwięki jakie będziesz mógł tutaj usłyszeć są aktywowane przez obracające się bębny, są one też jednak dość zwyczajne i nie mają zbyt wielkiego związku z motywem tej maszyny.

Ta maszyna do gry jest standardowa i cechuje się kilkoma opcjami, które nie dają dość wolności swoim graczom. Pięć bębnów oraz 9 wygrywających linii tej gry hazardowej mogą zostać zmienione dzięki zakładowi za wygrywającą linię, który możesz ustawić pomiędzy 0.10 aż do 1 monety. Jeśli nie chce Ci się manualnie ustawiać całego zakładu, wtedy możesz skorzystać z opcji MAX BET, która ustawi Twój zakład na najwyższy możliwy.

Symbole gry

Ta gra hazardowa cechuje się 8 podstawowymi symbolami, które będziesz mógł zobaczyć na tabeli wypłat i będą one odzwierciedlać życie na pustymi. Nie będzie tutaj symboli z kart do gry, ale arabskie litery, których kolor czcionki jest piaskowy. Innymi znakami są złote monety, skrzyżowane miecze oraz lampa olejna. Książe Piasków jest bonusowym symbolem tej maszyny do gry, a zdobycie więcej niż 3 z nich aktywuje dla Ciebie nagrodę pieniężną, oczywiście poza rundami darmowych obrotów. Księżniczka Piasków jest dzikim znakiem tej gry hazardowej.

No comments

Leave a Reply