Mobile

Mamma Mia

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Mamma Mia

Darmowy Jenoreki Bandyta Mamma Mia OnlineMamma Mia to jeden z lepszych i zabawniejszych automatów z jakimi gracz się spotkał. Ta 5 bębnowa gra z 30 liniami wypłat przenosi gracza do serca kuchni szefa Salvatore, aby doświadczył pysznej przygody. Wersja płatna tej gry to większe szanse na zdobycie naprawdę wysokich nagród!

Gra Hazardowa wciąga w zabawny, animowany świat włoskiej restauracji Salvatore, której sercem jest kuchnia i jej wspaniały szef. Symbolami gry są: krytyk kulinarny, wino, karta menu oraz różnego rodzaju naczynia i przyrządy kuchenne.

Darmowy Jenoreki Bandyta Mamma Mia Online

Gra posiada wiele dobrych opcji bonusowych, jak choćby Menu Bonus, który jest najbardziej wyjątkowym, z jakim zetknął się gracz. Kiedy w dowolnym miejscu ekranu pojawiają się 3 lub więcej symboli kart menu, wtedy pojawia się kelner, który informuje szefa o przybyciu krytyka kulinarnego. Gracz proszony jest wtedy o wybranie jednego z pięciu smakowitych dań i podanie go krytykowi. Im wyższa jest ocena krytyka w 4 kategoriach, tym więcej gracz wygrywa! Opcja scatter to z kolei bonus „click me”, który zostaje aktywowany w przypadku trafienia 3 symboli, gracz wybiera jeden z nich, aby odsłonić losową nagrodę ukrytą na tacy.

To jeszcze nie wszystko! Jednoreki bandyta oferuje jeszcze więcej bonusów w menu! W przypadku trafienia 3 lub więcej symboli pizzy w dowolnym miejscu ekranu aktywowany jest bonus Pizza, dzięki któremu gracz wygrywa darmowe zakręcenia oraz ma możliwość przyrządzenia pizzy wraz z Salvatore! Ostatnią, ale nie mniej ciekawą opcją jest „locking wilds”, która umożliwia zatrzymanie symboli Wild na późniejsze zakręcenia, jednak za pieniądze.

No comments

Leave a Reply