Mobile

The Exterminator

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

The Exterminator

Darmowy Jednoreki Bandyta The Exterminator OnlineJesteś gotowy na dołączenie do stukniętego wroga insektów, który próbuje wszędzie pozbyć się szkodników? Eksterminator zabierze gracza w intratą przygodę, podczas której będzie próbował walczyć z insektami, aby wygrać jackpota. Uwagę przyciąga niezwykła prezentacja z oszałamiającymi efektami oraz wspaniałą muzyką. Gra hazardowa posiada symbole związane z nigdy nie kończącą się walką z insektami jak szop, śmieci, potwór z dżungli, różne miejsca, które wyglądają jakby były w potrzebie eksterminacji.

Darmowy Jednoreki Bandyta The Exterminator Online

 

Jak każda kasyno gra od Betsoft, tak również Exterminator posiada wiele opcji bonusowych. Pierwszą z nich jest sticky win, która czyni wygrywające zakręcenia jeszcze bardziej zyskownymi. Kolejną opcją jest move to Wild reel, która reprezentowana jest przez ciężarówkę Eksterminatora. 5 lub więcej symboli śladów łap aktywuje bonus darmowych zakręceń Great Raccoon Chase, podczas którego gracz otrzyma losowy mnożnik do wysokości x5. Eksterminator posiada również opcję double up; gracz wybiera kolor następnej karty, jednak niepoprawne odgadnięcie skutkuje utratą wszystkich wygranych!

Przed zakręceniem bębnami należy ustalić zakład początkowy wybierając nominał kredytu, liczbę linii wypłat oraz zakład na linię. Największa wartość zakładu to 75$, a najmniejsza to 0.2$.

No comments

Leave a Reply