Mobile

Once Upon A Time

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Once Upon A Time

Darmowy Jednoreki Bandyta Once Upon A Time OnlineTen 5 bębnowy automat video z 30 liniami wypłaty zabiera gracza do czasów, kiedy był dzieckiem i wierzył w bajki. Dzięki wielu ciekawym opcjom interaktywna kasyno gra przenosi do świata smoków i księżniczek. Jedną z cech automatu jest to, że wygrywające kombinacje symboli nie wypłacają kredytów, tylko aktywują wiele różnych bonusów i opcji, które umożliwiają zdobycie dodatkowych kredytów.

Pojawienie się 3 symboli Smoka na pierwszej pozycji 3 bębna aktywuje Fire Starter Wild Reel, kiedy to cały bęben staje się dziki i zatrzymuje kolejne zakręcenie. Jeżeli gracz zdoła trafić na bębnach symbol Klejnotu, kiedy Dziki Bęben jest aktywny, wtedy ma również możliwość zatrzymania Dzikiego Bębna przy kolejnym zakręceniu.

W przypadku trafienia obok siebie na 1,2 lub 3 linii wypłat symbolu Rycerza i Księżniczki, gracz wygrywa kredyty. Darmowe zakręcenia aktywowane są w momencie trafienia na dowolnej aktywnej linii wypłat 3 symboli Domku. Podczas rundy darmowych zakręceń istnieje możliwość wygrania dodatkowych kredytów oraz zakręceń w przypadku ponownego trafienia 3 symboli Domku.

Darmowy Jednoreki Bandyta Once Upon A Time Online

 

Automat posiada również dwie gry bonusowe: Goblin’s Treasure i Save the Princess, podczas których można wygrać więcej kredytów. Z kolei opcja Click Me aktywowana jest poprzez trafienie w dowolnym miejscu bębnów 3 symboli Worków Złota, po kliknięciu których pojawia się kolejna szansa na wygranie kredytów.

Automat posiada 5 głównych przycisków do sterowania grą:

Zakład na linię – wciśnij, aby wybrać liczbę kredytów na linię w zakładzie

Wybierz linie – wciśnij, aby zmienić liczbę linii wypłat

Zakręć– zakręć bębnami

Maksymalny zakład – wybierz wszystkie linie wypłat oraz zakręcenia przy obecnym nominale żetonu oraz poziom zakładu.

Wybierz zakład żetonu – wybierz wartość żetonu (0.05 – 1)

No comments

Leave a Reply