Mobile

Santas Wild Ride

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Santas Wild Ride

Darmowy Automat Do Gry Santas Wild Ride OnlineDołącz do zaprzęgu Mikołaja, który mknąc w wigilijną noc niebie rozdaje na całym świecie prezenty. Kto wie, może będziesz szczęśliwcem i też dostaniesz prezent np. w postaci jackpota wartego 1.900,000 żetonów.

Ten 5-bębnowy automat nie posiada linii wypłat, dlatego też wartość zakładu na linię mnożona jest x30 dając całkowitą stawkę zakładu.

Darmowy Automat Do Gry Santas Wild Ride Online

Do symboli o najniższej wartości należą ciasteczka, świąteczne babeczki z nadzieniem, kufel piwa, potrójna kanapka oraz świąteczny pudding. Trafienie 5 sztuk jednego z wymienionych symboli nagradza mnożnikiem w wysokości 80x stawki zakładu. Symbolami o najwyższej wartości są znak Bieguna Północnego, za którego 5 sztuk gracz otrzymuje mnożnik w wysokości 100x stawki zakładu oraz motor z mnożnikiem 125x. Symbol elfa to mnożnik w postaci 150x stawki zakładu, Pani Mikołajowej – 175x, Mikołaja – 200x.

Symbolem Wild jest logo gry, które zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter, jakim jest klucz Blitzin, za którego 5 sztuk gracz otrzymuje mnożnik w wysokości 50x stawki zakładu.

Trafienie 3 lub więcej symboli scatter aktywuje 25 darmowych spinów z jednym bonusem do wyboru: stosy Wild, poszerzający się Wild, spadające Wild. Wszystkie wygrane podczas darmowych spinów zostają podwojone.

Mikołaj rozdaje również w trakcie gry prezenty skrywające nagrody, które pojawiają się na 2 i 4 bębnie w dowolnym momencie.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!