Mobile

Santas Wild Ride

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Santas Wild Ride

Darmowy Automat Do Gry Santas Wild Ride OnlineDołącz do zaprzęgu Mikołaja, który mknąc w wigilijną noc niebie rozdaje na całym świecie prezenty. Kto wie, może będziesz szczęśliwcem i też dostaniesz prezent np. w postaci jackpota wartego 1.900,000 żetonów. Ta kasyno gra online nie posiada linii wypłat, dlatego też wartość zakładu na linię mnożona jest x30 dając całkowitą stawkę zakładu.

Darmowy Automat Do Gry Santas Wild Ride Online

Do symboli o najniższej wartości należą ciasteczka, świąteczne babeczki z nadzieniem, kufel piwa, potrójna kanapka oraz świąteczny pudding. Trafienie 5 sztuk jednego z wymienionych symboli nagradza mnożnikiem w wysokości 80x stawki zakładu. Symbolami o najwyższej wartości są znak Bieguna Północnego, za którego 5 sztuk gracz otrzymuje mnożnik w wysokości 100x stawki zakładu oraz motor z mnożnikiem 125x. Symbol elfa to mnożnik w postaci 150x stawki zakładu, Pani Mikołajowej – 175x, Mikołaja – 200x. Symbolem Wild jest logo gry, które zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter, jakim jest klucz Blitzin, za którego 5 sztuk gracz otrzymuje mnożnik w wysokości 50x stawki zakładu.

Trafienie 3 lub więcej symboli scatter aktywuje 25 darmowych spinów z jednym bonusem do wyboru: stosy Wild, poszerzający się Wild, spadające Wild. Wszystkie wygrane podczas darmowych spinów zostają podwojone. Mikołaj rozdaje również w trakcie gry prezenty skrywające nagrody, które pojawiają się na 2 i 4 bębnie w dowolnym momencie.

No comments

Leave a Reply