Mobile

Germinator

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Germinator

Darmowy Automat Do Gry Germinator OnlineCelem gry tego 6-bębnowego automatu z 12 liniami wypłat jest grupowanie złych zarazków w taki sposób, aby zniknęły z kwadratu o pola 6×6. Im więcej zniszczonych zarazków, tym większe nagrody. W miejsce znikających rzędów 3 lub więcej zarazków pojawiają się nowe. Ekran gry przypomina bardziej 8-bitowe puzzle niż tradycyjny automat do gry.

Maksymalny zakład na linię to jeden żeton, a nominał wynosi 0.60-24. Jackpot wynosi jedynie 720 kredytów. Wysokość wygranej stanowi liczba zarazków pomnożona przez zakład na linię. Wskaźnik wypłat tej gry wynosi jedynie 95.5%.

Darmowy Automat Do Gry Germinator Online

Najwyżej płatnym symbolem jest zarazek żółtego koloru z mnożnikiem w postaci 10x stawki zakładu. Kolejnym pod względem wartości symbolem jest zarazek zielony z mnożnikiem 2x i niebieski – 1x stawki zakładu. Jednooki, czerwony zarazek to mnożnik w postaci tylko 0.6x stawki zakładu, a pomarańczowy – 0.2x. Jednoręki Bandyta jest zabawny – głupio wyglądające zarazki kaszlą i kichają eksplodując w przypadku każdej wygrywającej kombinacji. Symbolem scatter jest kapsuła, której 3 lub więcej symboli aktywuje rundę bonusową Medi.

No comments

Leave a Reply