Mobile

XO Manowar

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

XO Manowar

Darmowy Automat do Gier XO Manowar OnlineXo Manowar, maszyna do gry, jest zabawną grą i opowiada ona o historii Arica z Dacii. Jest to historia, którą ludzie poznają poprzez czytanie historii komiksowej Valiant. Ta niezwykle ekscytująca maszyna do gry jest bardzo w stylu komiksu i może ona przypominać niektórym z użytkowników o komiksowym bohaterze Batmanie. Ta gra posiada 25 stałych wygrywających linii oraz 5 bębnów. Symbole w tej maszynie do gry bazują na historiach takich jak Trill, Primary Reebo oraz Saana.

Darmowy Automat do Gier XO Manowar Online

 

Bonusowe opcje w tej grze hazardowej to między innymi darmowe obroty, rozszerzające się symbole, mnożniki oraz przylepne dzikie znaki. Ta gra posiada 5 bonusowych gier i to daje bardzo wiele szans użytkownikom na zdobycie wspaniałych wygranych. Każda z gier posiada motyw, który bazuje na jednej z postaci i oferuje to bardzo dużą dawkę rozrywki. Maszyna ta jest dostępna na tabletach, telefonach oraz komputerach. Jest tu wiele różnych akcji w rozgrywce.

Wygrywające linie w tej maszynie do gry są wszystkie stałe i oferuje to graczom szansę, aby wygrać więcej. Jeśli chcesz zmienić wielkość zakładu, wszystko co musisz zrobić to kliknąć na przycisk zakładu. Zakład ten może być zmieniony zaczynając od 0.25, aż do 12.50. Jest to mały zakres i oznacza to, że ta maszyna do gry jest lepsza dla zaawansowanych i średnio-zaawansowanych graczy.

Specjalne postacie w grze

Gracze, którzy lubią komiksy mogą również uznać, że maszyna ta jest niezwykle atrakcyjna i rozrywkowa. Najlepszym symbolem tej gry jest postać Manowar i wypłaca ona aż 3000 monet, jeśli uda Ci się zdobyć 5 symboli. Tą samą wypłatę można zdobyć też za pomocą dzikiego znaku. Drugim symbolem jest Primary Reebo, który nagradza 1500 monetami. Pułkownik Capshaw wypłaca aż 1000 monet. Trill wypłaca 500 monet, podczas gdy postać Saana nagradza 350 monetami.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!