Mobile

Wu Long

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Wu Long

Darmowy Automat do Gier Wu Long OnlineMaszyna do gry Wu Long jest grą hazardową dostępną na Playtech i bazuje ona na Starożytnych Chinach. Motywem tego automatu do gry jest postać smoka, który przynosi ludziom szczęście i wielkie wygrane.

Darmowy Automat do Gier Wu Long Online

 

Ta maszyna do gry pokazywać będzie celebrację Chińskiego Nowego Roku, więc gracze powinni spodziewać się zobaczyć, co oznacza prawdziwa zabawa. Bębny osadzone zostały w cieniu wielkiej świątyni, dookoła znajdziesz tutaj kolorowe fajerwerki, wszystkie z nich będą eksplodować na tle ekranu, rozświetlając swymi kolorami nocne niebo. Cały schemat kolorów opiera się na niebieskim i głębokim fiolecie co oznacza, że ta maszyna do gry nie wygląda zbyt ostentacyjnie w przeciwieństwie do innych maszyn z tym samym motywem.

Tą przyjemną, lekką atmosferę znajdziesz również w cichych efektach dźwiękowych i w muzyce, którą będziesz mógł usłyszeć w tle. Ta maszyna do gry bazuje na 25 wygrywających liniach z trzema bębnami. Aby zdobyć wygraną, powinieneś dostać co najmniej trzy symbole na aktywnej wygrywającej linii. Za pomocą przycisków plusa i minusa będziesz mógł wybrać jak wiele chcesz aktywować linii, oraz zadecydować o wielkości swojego zakładu. Jeśli zdecydujesz się na większy zakład, możesz liczyć na większe nagrody.

Innymi opcjami w tej maszynie są Bet Max, obrót oraz przycisk automatycznej rozgrywki. Z funkcją automatycznej rozgrywki, bębny będą poruszać się same aż do momentu, kiedy zdecydują się na koniec. Wygrane zostaną dodane do balansu Twojego konta od razu. Aby sprawić, że bębny będą poruszać się szybciej, możesz skorzystać z trybu Turbo.

Symbole gry

Symbolami w tej maszynie do gry są As, Król, Dama i Walet. Innymi, związanymi z motywem jest kobieta z Chin, cymbałki, fajerwerki, bramy świątyni oraz papierowe lampiony.

No comments

Leave a Reply