Mobile

World Of Warlords

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

World Of Warlords

Darmowy Automat do Gier World Of Warlords OnlineWorld of Warlords, maszyna do gry, jest wysublimowanym tytułem i posiada ona każdy znak na to, że jest znakomita. Ta gra oferuje 5 bębnów wraz z 30 wygrywającymi liniami. Postacie w tej grze hazardowej są znane z tego, że są epickie podczas gdy sceneria jest całkowicie oszałamiająca. Dźwięki w tle tej maszyny trzymają w napięciu, a także w tym samym czasie są intensywne.

Darmowy Automat do Gier World Of Warlords Online

 

Aby rozpocząć rozgrywkę, możesz postawić zakład zaczynając od 0.05 aż do 75 kredytów. Jeśli zadecydujesz grać z maksymalnym zakładem, będziesz w stanie wygrać ponad 2,000 kredytów. Nie ma szans na to, abyś mógł zredukować ilość aktywnych wygrywających linii w tej grze. Jednakże, dostaniesz opcję automatycznej rozgrywki, która może sprawić, że zdobędziesz przewagę podczas gry na tej maszynie. Możesz wybrać jakąkolwiek ilość automatycznych gier zaczynając od 1 aż do 100.

Symbole gry

Estetyka tej maszyny do gry sprawi, że będziesz mieć poczucie tego, że znalazłeś się w zupełnie nowym świecie. Zobaczysz tutaj orka, elfa oraz człowieka w symbolach gry. Innymi znakami jakie możesz zobaczyć są wieże bitewne, magię, kontrakty oraz bronie. Oznacza to, że nie ominie Cię żaden z elementów fantazji. Ikona człowieka jest najwyżej opłacaną ikoną i możesz wygrać dzięki niej wielkie pieniądze, ponieważ zdobędziesz 2,000 kredytów za pięć z nich. Pięć orków lub elfów zapewni Ci 1,000 oraz 1,500 kredytów.

Gracz będzie mieć szansę na granie z dzikimi znakami i bonusowymi ikonami. Jeśli jesteś szczęśliwy, możesz położyć swoje ręce na rundzie bonusowej. Jeśli uda Ci się dostać kontrakt wraz z kryształową kulą, wygrasz swój zakład pomnożony 8x razy. Nie będziesz musiał robić nic więcej.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!