Mobile

Wild Space

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Wild Space

Darmowy Automat do Gier Wild Space OnlineWild Space, darmowa maszyna do gry od Genesis Gaming, posiada uderzający wygląd. Tak całkiem podobna do innej gry od tego dewelopera, zwana „Sea Rider”, jednak ta oczywiście posiada inny motyw. Tym razem twórcy wymyślili grę z motywem kosmosu. Jest to gra, która nie jest podobna do niczego, co gracze gier kasyno mogli widzieć w swoim życiu. Nie posiada ona żadnych wygrywających linii lub bębnów; zamiast tego jest ona bardziej jak gra arkadowa.

Nowocześni gracze gier hazardowych z pewnością będą cieszyć się tą grą. Więc jeśli nie ma w niej żadnych bębnów, jak można rozpocząć rozgrywkę w tej maszynie? Będziesz musiał wybrać do 8 różnych orbit naszej galaktyki. Po prostu wybierz różną wartość zakładu dla każdej z nich. Oznacza to, że możesz wybrać od 0.08 aż do 800 monet, które możesz postawić w rozgrywce. Po wyborze, orbity zaczną się obracać. Możesz wybrać, aby manualnie nimi obracać, lub obracać nimi automatycznie, aby symbole ciągle się pojawiały.

Darmowy Automat do Gier Wild Space Online

Ta gra hazardowa online jest napakowana po brzegi niespodziankami. Od czasu do czasu, kiedy poczujesz się zmęczony graniem w tą samą, starą darmową grę hazardową, wtedy możesz wypróbować tej maszyny. Prawdą jest to, że z pewnością na dłużej zostaniesz przy ekranie. Kombinacje na wygrywających liniach, lub też w tym przypadku orbit jakie wybrałeś, będą aktywować nagrody pieniężne. Więc ogólne zasady za bardzo się nie zmieniają. Planety oraz gwiazdy oraz inne mini galaktyki będą reprezentować symbole. Maksymalną nagrodą tutaj jest 100x razy Twojego zakładu. Dziki znak tej gry może zastąpić wszystkie inne symbole na tej maszynie do gry aby stworzyć dla Ciebie wygraną aż do 500x razy Twojego zakładu. Są tutaj też trzy różne typy bonusowych gier – dzika czarna dziura, bonus alarmu komety oraz skok grawitacji. Wiele będzie działo się w tej maszynie.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!