Mobile

Wild Shamrock

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Wild Shamrock

Darmowy Automat do Gier Wild Shamrock OnlineWild Shamrocks, darmowy automat, jest grą hazardową która posiada irlandzki motyw i oferuje ona naturalne piękno. Niezależnie od tego, czy wierzysz w szczęście czy nie, wciąż możesz w tej grze cieszyć się prawdziwą kasą, jeśli tylko zdecydujesz się na rozgrywkę na niej.

Darmowy Automat do Gier Wild Shamrock Online

 

Tło tej maszyny do gry zawiera mnóstwo tęczy i skrzatów. Grafika tej gry hazardowej jest bardzo przyjemna dla oka, a jej estetyka jest niezwykle wyraźna. Nie będziesz tutaj widział żadnego zbytnio skomplikowanego designu, jako że wszystko zostało stworzone aby pracować w idealnej harmonii niezależnie od tego, czy grasz na małym ekranie czy na dużym. Symbole wyglądają bardzo prosto, jednak są one też nowoczesne.

Ta gra hazardowa cechuje się dzikimi symbolami, które się rozszerzają. Jest to ikona irlandzkiej flagi i będzie ona pojawiać się tylko na czwartym, trzecim i drugim bębnie. Kiedy ikony te się pojawią, wtedy aktywuje się dziki bonus. Oznacza to, że ta ikonka zakryje cały bęben, nie tylko jeden kwadrat. Kiedy będą one zamrożone w jednym miejscu, wtedy inne symbole będą kręcić się, próbując wylosować innego dzikiego. Jeśli uda Ci się zdobyć więcej, wtedy dostaniesz darmowy obrót.

Symbole gry

Symbole tej maszyny do gry są takie same jak te w innych irlandzkich motywach w grach. Będziesz mógł zobaczyć tęcze oraz skrzaty. Układ tej maszyny do gry jest zielony, jednak posiada on też teksturę.

Grafika tej maszyny do gry jest stworzona w 3D i zostały one zaanimowane, co sprawia, że możesz się jeszcze bardziej wgłębić w rozgrywkę i płynące z niej doświadczenie. Bardzo duża ilość pracy została włożona i zainwestowana w estetykę tej gry hazardowej, jednak w tym samym czasie ta maszyna nie wygląda zbyt skomplikowanie.

Gracze mają do dyspozycji tradycyjną tabelę wypłat, oraz kilka tradycyjnych cech.

No comments

Leave a Reply