Mobile

Wild Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Wild Fruits

Darmowy Automat do Gier Wild Fruits OnlineMaszyna do gry Wild Fruits posiada 50 wygrywających linii i 5 bębnów, oraz łączy w sobie daleki zachód i owoce. Gracz wcieli się w rolę łowcy nagród, który podróżować będzie po amerykańskim dzikim zachodzie, szukając owocowych szuj i przedzierając się przez spokojne wspólnoty ludzi, które zostały rozsiane po pustkowiach.

Darmowy Automat do Gier Wild Fruits Online

 

Maszyna do gry Wild Fruits bazuje na amerykańskim dzikim zachodzie i kowbojach. Akcja będzie dziać się w kowbojskiej knajpie patrząc na otoczenie tej gry hazardowej.

Tło wygląda na całkiem proste, jednak kiedy pojawią się bębny, zobaczysz tak jakby umundurowane drewniane tło. Atmosferę baru można wydedukować dzięki efektom dźwiękowym wraz z muzyką w tle, która będzie ciągle rozbrzmiewać podczas gdy bębny będą się obracać swoim tempem.

Ta darmowa gra hazardowa może zostać spersonalizowana w zależności od tego, czego oczekuje od niej gracz. Jest to możliwe aby zmodyfikować wartość monety za pomocą kliknięcia w odpowiednią ikonę u góry lewej części ekranu, w rogu Twojego ekranu gry. Możesz aktywować tak wiele bębnów na ile będziesz mieć ochotę. Strzałki w górę i w dół u dołu ekranu pozwolą Ci na ustawienie wielkości takiego zakładu, jaki będziesz chciał postawić.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry są w większości owockami i znajdziesz ich tutaj całkiem sporą ilość. Są tutaj niektóre wyglądające pyszniej, w porównaniu do innych owoców, jednak wszystkie z nich są poszukiwane i niebezpieczne. Symbolami są malina, cytryna, śliwka oraz pomarańcza. Innymi jakie tu znajdziesz są kokosy, arbuz, winogrona i truskawki. Najlepszym symbolem w tej maszynie do gry jest większa, żółta 7, jeśli uda Ci się zdobyć pięć z nich na wygrywającej linii, które już aktywowałeś, wtedy zostaniesz nagrodzony aż 1000x razy Twojego zakładu.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!