Mobile

Voodoo

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Voodoo

Darmowy Automat do Gier Voodoo OnlineMaszyna do gry Voodoo oferuje 10 wygrywających linii i 5 bębnów, a jej motyw bazuje na odłamie religii z Afryki. Sam w sobie motyw jest niezwykle tajemniczy, będziesz mógł zobaczyć ostre szpilki wbijane w laleczki, które przypominają swoim wyglądem niektórych ludzi. Jest to naprawdę przerażająca rzecz. Ta maszyna do gry została przepięknie stworzona i posiada ona jeżącą włos na głowie atmosferę.

Darmowy Automat do Gier Voodoo Online

 

Design tej maszyny do gry jest absolutnie oszałamiający. Bębny są zielonkawe i ich miejscem ułożenia jest głębia bardzo tajemniczego lasu. Kiedy popatrzysz za bębny, będziesz mógł zobaczyć świeczki których płomienie lekko tańczą w nisko opadającej mgle i bryzie. Każdy z bębnów został oddzielony za pomocą kawałka drewna i bluszczu. Symbole na bębnach tej gry hazardowej wyglądają na opóźnione i staną się one żywe kiedy uda Ci się zdobyć wygraną. Dźwięki w tle wręcz emanują przerażającą melodią, a sama muzyka dodaje do atmosfery strachu.

Ta darmowa gra online posiada 20,000 monet, które nie progresują i możesz zdobyć tą nagrodę z 5 głównymi symbolami. Kobieta Voodoo wypłaca połowę głównej wygranej, co zapewnia 10,000 monet. Ta maszyna do gry oferuje bonus hazardu i kiedy uda Ci się stworzyć wygrywającą kombinację, zostanie on aktywowany na bębnach i pozwoli graczom na zdobycie większych wygranych. Ta bonusowa gra posiada pięć kart; pierwsza jest po lewej stronie karty dealera. Powinieneś wybrać pomiędzy czterema innymi kartami, które obrócone są wartością w dół, aby przebić nią kartę dealera.

Symbole gry

Dziki znak to mistrz Voodoo i jest on w stanie zastąpić inne symbole, jakie znajdziesz na bębnach. Kiedy uda Ci się zdobyć trzy z nich, zostaniesz nagrodzony 10 darmowymi obrotami.

Podczas rundy darmowych obrotów, każdy symbol z jakiego stworzysz wygrywającą kombinację rozszerzy się tak, abyś mógł dostać się do innych pozycji.

No comments

Leave a Reply