Mobile

Vampire Bride

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Vampire Bride

Darmowy Automat do Gier Vampire Bride OnlineMaszyna do gry Vampire’s Bride jest grą hazardową bazującą na aż 256 wygrywających liniach oraz 4 bębnach. Cechuje się ona 12 symbolami, a także swoją średnią zmiennością. Motywem tej gry hazardowej jest panna młoda, która została zwiedziona do zamku w którym mieszka spragniony krwi hrabia. Grafika tej maszyny do gry sprawia, że rozgrywka jak i wygląd staje się niezwykle tajemniczy, a także dodaje sporą dawkę zainteresowania. Obroty w tej grze hazardowej otworzą dla Ciebie wrota zamku.

Darmowy Automat do Gier Vampire Bride Online

 

Maszyna do gry Vampire’s Bride posiada bonusy darmowych obrotów, które otworzą bramy zamku i mogą one być aktywowane przez 3 lub nawet 4 bonusowe symbole. Bonusowe obroty będą aktywować się, kiedy graczowi uda się zdobyć 4 symbole na każdym bębnie na raz. Ta maszyna do gry cechuje się również możliwością hazardu, gdzie gracz będzie musiał zgadnąć kolor karty, aby podwoić swoją nagrodę. Jeśli uda Ci się wybrać odpowiedni kolor, wtedy Twoja wygrana zostanie pomnożona x2, ale jeśli zgadniesz źle, wtedy cała Twoja wygrana zniknie. Jeśli jesteś ostrożnym graczem, możesz zabrać swoje wygrane bez ryzykowania ich. Opcja hazardu aktywowana jest za każdym razem, kiedy uda Ci się zgadnąć i będzie trwać, póki nie zdecydujesz się zgarnąć wygranej, lub kiedy przegrasz. Joker w tej maszynie do gry jest dzikim znakiem i może on zastąpić inne symbole. Jeśli wygrasz podczas rundy darmowych obrotów, opcja hazardu nie będzie aktywowana.

Symbole gry

Ta maszyna do gry posiada pewną ilość symboli, a w tym kołek, drewniany młotek, a także układające się w stos znaki wśród innych.

No comments

Leave a Reply