Mobile

Unicorns

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Unicorns

Darmowy Automat do Gier Unicorns OnlineMaszyna do gry Unicorn jest idealną grą dla Ciebie, jeśli tylko lubujesz się w jednorożcach i słodkim designie. Jednorożce są symbolem tej gry hazardowej i wyglądają one puchato i uroczo. Będą one spływać na ekran maszyny. Bąbelkowe litery oraz cyfry również są całkiem słodkie, podczas gry tło maszyny jest absolutnie cudaczne. Tabela wypłat wraz z ogólnym ustawieniem jest łatwa do zrozumienia i możesz wszystko zrozumieć bez większego wysiłku. Specjalnym symbolem w tej maszynie do gry jest jednorożec, drzewo oraz tęcza. Są one zabawne jeśli chodzi o wygląd i głównie można to zauważyć kiedy wygrana będzie zawierać znak jednorożca.

Darmowy Automat do Gier Unicorns Online

 

Mechanika tej maszyny do gry wygląda niezwykle interesująco. Możesz cieszyć się ponad 30 wygrywającymi liniami i możesz aktywować jakąkolwiek ilość wygrywających linii, na jaką tylko masz ochotę. Wygrane będą zawsze kalkulowane zaczynając od lewej strony i idąc do prawej. Tylko największe wygrane będą wypłacane za każdą wygrywającą linię i później będzie ona mnożona w zależności od wielkości zakładu.

Specjalne cechy gry

Dzikim znakiem tej maszyny do gry jest jednorożec, który stoi na tylnych nogach. Jeśli uda Ci się zdobyć dwa dzikie znaki, wtedy przygotuj się na zdobycie poważnych pieniędzy. Będą one pojawiać się losowo i będą się rozwijać w celu przejęcia całej linii. Będą one też zastępować inne symbole jakie znajdziesz na bębnach, jednak z wyjątkiem bonusowego znaku i ikony darmowych obrotów.

Wraz z tą maszyną do gry, będziesz mógł cieszyć się darmowymi obrotami wraz z bonusową rundą. Będziesz mógł obracać bębnami za zupełnie darmo, a szansa na wygraną stanowczo wzrośnie.

No comments

Leave a Reply