Mobile

Turning Totems

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Turning Totems

Darmowy Automat do Gier Turning Totems OnlineKiedy tylko otworzysz tą maszynę do gry, od razu zobaczysz chmury kłębiące się nad pustynną sceną w Ameryce północnej. Będzie tutaj wielka, kompletna formacja skał wraz z osadą, w której będziesz mógł znaleźć biegające zwierzęta i wigwamy. Kamera zbliży się wtedy, aby pokazać Ci tą ogromną formację skalną, gdzie czekać będzie na Ciebie pięć stojących totemów. Zobaczysz też młodego Indianina stojącego po lewej stronie. Jest to układ tej maszyny do gry, a słupy totemów będą działać tutaj jako bębny tej gry.

Darmowy Automat do Gier Turning Totems Online

 

Ta darmowa gra hazardowa wygląda całkiem przyjemnie, a pięć słupów totemów będą otoczone kolorowym powietrzem wraz z domieszką dziko i przyjaźnie wyglądających totemów. Na samej górze totemów będziesz mógł zobaczyć ptaki przelatujące nad ich głowami. Każdy z obrotów pokazywać będzie obracające się totemy, które następnie pokażą symbole.

Symbole gry

Ta gra hazardowa nie jest tym samym, czego możesz się spodziewać po maszynie do gry z 5 bębnami. Symbole tutaj będą pojawiać się losowo na słupach totemów i będziesz mógł zdobyć różne symbole na jednym słupie za jednym razem. Aby zdobyć wygraną w tej grze, będziesz musiał spróbować zdobyć co najmniej 6 symboli na słupie. Kiedy uda Ci się zdobyć 6 symboli, to zapewni Ci minimalną wartość wygranej, jednak jest to możliwe, aby zdobyć ten sam symbol aż do 15x razy. Właśnie wtedy uda Ci się dobrać do największych nagród. Jako że ta maszyna do gry nie oferuje wygrywających linii, będziesz musiał użyć całkowitego zakładu na cały obrót. Różowy który wygląda maniakalnie jest najwyżej opłacanym symbolem i będzie on zapewniać 1204x razy Twojego całkowitego zakładu kiedy zdobędziesz 15 z nich. Innymi symbolami są Dziki, Pomarańczowy, Złe Ptaki, Niebieski i Zielony.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!