Mobile

Thai Paradise

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na peniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Thai Paradise

Darmowy Automat do Gier Thai Paradise OnlineMaszyna do gry Thai Paradise jest grą hazardową, którą znajdziesz na stronie Playtech i zawiera ona 15 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Nawet jeśli wygrywanie tutaj może być całkiem rzadkie, oferowane nagrody są warte czekania. Największa wygrana to aż 5000x razy zakładu za każdą z wygrywających linii. Jest tutaj też kilka opcji, które pomogą graczom cieszyć się jak największymi nagrodami.

Darmowy Automat do Gier Thai Paradise Online

 

Tajlandia jest znanym krajem i wielu ludzi co roku się do niej wybiera, a równie tyle chciałoby się tam wybrać. Można zobaczyć tam religijne monumenty takie jak Wat Arun, świątynię buddyjską oraz znakomitą historię. Jest ona też znana ze swego naturalnego piękna, a także najlepszego życia nocnego.
Tło tej maszyny do gry będzie pokazywać przepiękną i naturalną scenerię na linii brzegowej kraju. Ten automat do gry posiada estetykę, która będzie działać na najwyższych obrotach, aby pokazać kulturalną spuściznę na ekranie maszyny, wraz z ikonami z kart do gry takimi jak A, K, Q, J oraz 10. Zostały one stworzone w stylu tajskiej kaligrafii. Jasne zielone kolory wraz z głębokim tłem z pewnością wprowadzą gracza w swoje tropikalne otoczenie. Ten automat do gry dodaje też czaru i przepychu kiedy popatrzy się na te ikony, które pokazywać będą królewski pałac wraz z przepiękną kobietą.

Wygrywające linie w tej maszynie do gry mogą zostać dopasowane, co oznacza, że gracz może wybrać dowolną liczbę linii z jakimi będzie chciał rozpocząć rozgrywkę. Wygrywające linie mogą zostać ustawione od minimalnej liczby 1 aż do 15. Opcje zakładu wahają się od 1 aż do 10 kredytów za każdą z linii. Oznacza to, że najmniejszy zakład wynosi 15 kredytów, podczas gdy największy aż 150.
Podczas rozgrywki powinieneś spodziewać się zobaczyć specjalne symbole takie jak tajemniczy bonusowy znak, jak i zwykły bonusowy znak.

No comments

Leave a Reply