Mobile

Thai Paradise

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Thai Paradise

Darmowy Automat do Gier Thai Paradise OnlineMaszyna do gry Thai Paradise jest grą hazardową, którą znajdziesz na stronie Playtech i zawiera ona 15 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Nawet jeśli wygrywanie tutaj może być całkiem rzadkie, oferowane nagrody są warte czekania. Największa wygrana to aż 5000x razy zakładu za każdą z wygrywających linii. Jest tutaj też kilka opcji, które pomogą graczom cieszyć się jak największymi nagrodami.

Darmowy Automat do Gier Thai Paradise Online

 

Tajlandia jest znanym krajem i wielu ludzi co roku się do niej wybiera, a równie tyle chciałoby się tam wybrać. Można zobaczyć tam religijne monumenty takie jak Wat Arun, świątynię buddyjską oraz znakomitą historię. Jest ona też znana ze swego naturalnego piękna, a także najlepszego życia nocnego.
Tło tej maszyny do gry będzie pokazywać przepiękną i naturalną scenerię na linii brzegowej kraju. Ten automat do gry posiada estetykę, która będzie działać na najwyższych obrotach, aby pokazać kulturalną spuściznę na ekranie maszyny, wraz z ikonami z kart do gry takimi jak A, K, Q, J oraz 10. Zostały one stworzone w stylu tajskiej kaligrafii. Jasne zielone kolory wraz z głębokim tłem z pewnością wprowadzą gracza w swoje tropikalne otoczenie. Ten automat do gry dodaje też czaru i przepychu kiedy popatrzy się na te ikony, które pokazywać będą królewski pałac wraz z przepiękną kobietą.

Wygrywające linie w tej maszynie do gry mogą zostać dopasowane, co oznacza, że gracz może wybrać dowolną liczbę linii z jakimi będzie chciał rozpocząć rozgrywkę. Wygrywające linie mogą zostać ustawione od minimalnej liczby 1 aż do 15. Opcje zakładu wahają się od 1 aż do 10 kredytów za każdą z linii. Oznacza to, że najmniejszy zakład wynosi 15 kredytów, podczas gdy największy aż 150.
Podczas rozgrywki powinieneś spodziewać się zobaczyć specjalne symbole takie jak tajemniczy bonusowy znak, jak i zwykły bonusowy znak.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!