Mobile

Temple Of Isis

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Temple Of Isis

Darmowy Automat do Gier Temple Of Isis OnlineTemple of Isis, darmowy automat do gier, oferuje swoim graczom wielką szansę na przeniesienie się do przeszłości w czasie do starożytnego Egiptu. Jest to właśnie ten czas, gdzie bogowie żyli na ziemi i ta gra jest w całości o jednej z egipskich bogiń, Isis. Ludzie wierzyli, że była ona matką Horusa o głowie orła, który w przeszłości wierzono, że jest bogiem obrony i wojny.

Darmowy Automat do Gier Temple Of Isis Online

 

Właśnie teraz jest dobry czas aby przygotować się na pójście na wielką wojnę. Możesz zdobyć tutaj bogactwo wielu szans oraz bonusów w celu wielkich wygranych i nawet zdobycia rund darmowych obrotów.

Tło w tej maszynie do gry jest naprawdę oszałamiające. Ta gra hazardowa posiada 5 bębnów oraz 25 wygrywających linii, które ulokowane są na przedzie tego pięknego, zapierającego dech w piersiach tła. Również na pierwszym planie znajdziesz tutaj piramidy i jest to zauważalne nawet pod bębnami. Niebo wygląda na całkiem ciemne, a słońce będzie powoli ustawiać się nad Saharą. Zostawia to piękny migot złota na całości ekranu i jest to kolor, który ludzie zwykle łączą razem z krajem Afryki Północnej.

Symbole gry

Większość ikon, które możesz znaleźć na tabeli wypłat, są ogólnymi symbolami z typowych kasyn online i są one poważnym błędem do tego, co ta maszyna do gry oferuje. Gracze będą mogli zobaczyć 9, 10, Damę, Waleta, Asa, Króla którzy będą pojawiać się jednocześnie na bębnach maszyny. Te symbole z kart do gry nie mają nic wspólnego z motywem Świątyni Bogini Isis. Jednakże, inne wyświetlone na ekranie rzeczy są naprawdę warte zwrócenia na nie uwagi. Ikonka piramidy jest tutaj symbolem bonusowym tej gry hazardowej i może zaoferować on niezwykły mnożnik nagród.

No comments

Leave a Reply