Mobile

Sweet Party

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Sweet Party

Darmowy Automat do Gier Sweet Party OnlineMaszyna do gry Sweet Party jest grą hazardową dostępną na Playtech, a jej motywem głównym są słodkości. Ten automat do gry zabierze gracza na wypełnioną cukierkami przygodę, gdzie będzie mógł się on cieszyć nie tylko słodyczami, ale też wygrywaniem pieniędzy.

Darmowy Automat do Gier Sweet Party Online

 

Ta maszyna do gry jest inna od reszty automatów, jako że nie posiada ona wygrywających linii. Gdy naciśniesz przycisk Play, symbole znikną z ekranu gry. Wtedy nowe pojawią się, spadając od góry cukierkowej maszyny. Kiedy słodycze już pojawią się na ekranie maszyny i wśród nich znajdzie się kombinacja 5 pasujących symboli, które ustawione są poziomo lub pionowo, wtedy zostaniesz nagrodzony. Wygrana będzie zależeć od tego, jak wiele znaków udało Ci się ustawić w linii.

Specjalne cechy gry

Jeśli na ekranie pojawi się wygrana, wtedy grupa cukierków zniknie, a nowe symbole pojawią się na ich miejscu. To może aktywować kolejną wygraną. Masz możliwość śledzenia kolejnych wygranych, które będą pojawiać się po lewej stronie od bębnów. Zobaczysz tam jak wiele udało Ci się zdobyć z każdą kolejną wygrywającą kombinacją. Ta maszyna do gry cechuje się progresującą główną nagrodą i możesz wygrać pewien jej procent, w zależności od tego jaki postawiłeś zakład. Aby wygrać całą główną nagrodę, będziesz musiał postawić maksymalny dostępny zakład i zdobyć 8 symboli głównej nagrody.

Ten automat do gry jest stawiany wśród najwybitniejszych gier, jakie gracz ma do wyboru na aktualnym rynku. Symbole to osłodzone cukierki, a wraz z nimi dostaniesz słodką rozgrywkę, potwierdzającą wysoką klasę tej maszyny do gry. Jeśli nie możesz powstrzymać się, widząc cukierkowy raj rzucający na Ciebie urok i chcesz osłodzić swoje życie, w takim razie ten automat do gry będzie dla Ciebie idealny.

No comments

Leave a Reply