Mobile

Stinky Socks

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Stinky Socks

Darmowy Automat do Gier Stinky Socks OnlineMaszyna do gry Stinky Socks jest najbardziej zwariowanym motywem jaki możesz tylko znaleźć wśród maszyn. Nawet jeśli nigdy możesz nie znaleźć skarpety, która wyglądać będzie tak jak te w grze, nie powinno to być żadnym powodem, abyś miał się oderwać od misji, którą jest wygranie jak największej nagrody.

Darmowy Automat do Gier Stinky Socks Online

 

Ta maszyna do gry została ustawiona w salonie starszej pani i z pewnością poczujesz się tam jak w domu. Starsza pani będzie dziergać nową parę skarpet. Kiedy będziesz rozglądać się dalej po tym pokoju, znajdziesz tutaj pewną ilość innych skarpet. Jednakże, nie wyglądają one zupełnie jak skarpety, a wyglądają one jak małe kreatury z buziami i oczkami. Ta gra hazardowa posiada również punkowe robaki których języki zwisają z ust, magików z cylindrami, potwory oraz małe dinozaury.

Ta maszyna do gry bazuje na 25 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Jest to możliwe aby zmienić swój zakład za każdą z linii pomiędzy 0.1 aż do maksymalnie 10 monet.

Symbole gry

Aby wygrać, wygrywająca kombinacja powinna zostać uformowana od lewej strony do prawej. Nawet jeśli symbole te mają różne wartości, aby zdobyć wygraną, powinieneś zdobyć do najmniej trzy pasujące do siebie symbole. Ta gra hazardowa posiada pewną ilość specjalnych symboli które zwiększają szansę wygranej. Jest tutaj dziki symbol, który może podmienić inne symbole na bębnach i to pomoże stworzyć kombinację na wygrywającej linii bardzo łatwo. Symbol darmowych obrotów może aktywować dla Ciebie darmową rundę za każdy z symboli jaki graczom uda się zdobyć. Bonusowy symbol jest w stanie pomnożyć Twoją wygraną o 2x razy lub 4x razy.

No comments

Leave a Reply