Mobile

Slot Bound

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Slot Bound

Darmowy Automat do Gier Slot Bound OnlineMaszyna do gry Slot Bound, to gra hazardowa która oferuje 5 wygrywających linii oraz 5 bębnów i posiada ona motyw czarnych kotów, wampirzych nietoperzy, kruków, latających mioteł i czarownic. Ta gra hazardowa jest czysta i nie zobaczysz na niej pikseli, jako że jest to praca niezwykle utalentowanych deweloperów.

Darmowy Automat do Gier Slot Bound Online

 

Na tabeli wypłat możesz zobaczyć pełną skalę przesuwną obrazków oraz wartości każdego z nich. Jak w każdej maszynie, zasada jest taka, że gracz musi dostać trzy z tego samego rodzaju znaku w celu zdobycia wygranej, ale jeśli chciałby on wielkiej nagrody, musi dopasować co najmniej pięć. Obrazki w tej maszynie do gry są niezwykle atrakcyjne i znajdziesz znaki od skrzyni skarbów aż do magicznych eliksirów. Aby rozpocząć rozgrywkę, gracz będzie musiał dopasować wielkość monety za pomocą dodawania lub odejmowania wielkości zakładu na liczniku. Im większy zakład postawi gracz, tym więcej każdy z zakładów będzie warty.

Dziki znak tej maszyny do gry to wiedźma, która ma włosy koloru kasztanowego i na głowie ma fioletowy kapelusz. Bonusowym symbolem jest przepiękna wiedźma, która ma niebieskie włosy i niebieski kapelusz. U góry ekranu gry, maszyna posiada mnożnik wygranych. Mnożnik będzie podnosić się z każdym niewygrywającym obrotem i może on dodać się do potencjalnej wygranej dla kogoś, kto będzie mógł się na tym wzbogacić. To podniesie na duchu wszystkich użytkowników, którzy nie mają wielkiego szczęścia i nie zawsze wygrywają.

Cechy gry

Grafika tej maszyny do gry wygląda bardzo schludnie, podczas gdy sam w sobie motyw jest zabawny. Obrazki tej gry hazardowej są płynne jeśli chodzi o całość doświadczenia. Ta maszyna do gry ze swoimi mnożnikami jest naprawdę rozrywkowa, a bonusowe znaki i dzikie symbole to niezwykłe dodatki.

No comments

Leave a Reply