Mobile

Slot and Roll

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Slot and Roll

Darmowy Automat do Gier Slot and Roll OnlineSlot N Roll jest piękną maszyną do gry, a deweloperzy dali jej sporą dawkę szczegółowej uwagi, wraz z detalami jeśli chodzi o epicką muzykę w tle i niezwykłą grafikę. Muzyka tej maszyny do gry to chrypliwy rock, taki, jakiego zapewne już się spodziewasz. Jest to przyjemne, a grafika jest tym aspektem, który sprawia, że każdy będzie chciał wypróbować tej maszyny. W tej grze znajdziesz głębię, a także protagonistę, który stoi po lewej stronie, poprawiając sobie włosy w bardzo pewny siebie sposób.

Darmowy Automat do Gier Slot and Roll Online

 

Ta maszyna do gry posiada 25 wygrywających linii, a zakład może rozpocząć się od 0.25 aż do 250 monet. Nawet jeśli jest to całkiem niski limit, jest to wciąż gra, która będzie atrakcyjna dla wielu osób, jako że jest ona naprawdę zabawna. Użytkownik będzie mógł zobaczyć bonusowy symbol jak i inne bonusy, oraz dziki znak. Regularny bonusowy symbol zawiera zbliżenie na chłopaka ze swoją dziewczyną i może on aktywować bonusową grę. Dziki znak to zbliżenie na chłopaka emo i może on zastąpić inne symbole. Gracz może dostać darmowe obroty i są one oferowane dzięki pomocy symbolu, który pokazuje zbliżenie na gitarę.

Cechy gry

Ta maszyna do gry posiada symbol serduszka i jest on skory do pojawienia się na tablicy gry hazardowej podczas podstawowej gry. Jest tutaj też kilka mnożników, które wahają się od 2x razy aż do 5x razy. Ta maszyna do gry posiada ekstra dziki znak i on również pojawia się podczas bazowej rozgrywki. Może to być jakikolwiek numer zaczynając od 4 aż do 12, w celu zwiększenia szans na zdobycie wygranej dla użytkowników. Gra posiada też układające się dzikie znaki i pojawiają się one jako pełnej długości obrazki chłopaka, który gra na gitarze.

No comments

Leave a Reply