Mobile

Shaman Spirit

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Shaman Spirit

Darmowy Automat do Gier Shaman Spirit OnlineJeśli chodzi o maszyny do gry, wtedy szamanizm nie jest ograniczony tylko i wyłącznie do kultury rdzennych Indian. Szaman jest połączony do różnych miejsc na całym świecie i jest on traktowany jako połączenie ze światem duchowym. Posiadają oni też podobno moce uzdrawiające.

Darmowy Automat do Gier Shaman Spirit Online

 

Ta gra posiada 5 bębnów, 25 wygrywających linii oraz 3 rzędy. Bębny zostały tutaj uformowane w taki sposób, że mogą one wiązać się razem z drewnem, a wygrywające linie zostały zilustrowane razem z białymi piórami. Za bębnami tej gry, możesz zobaczyć słońce zachodzące za mroczną sceną prerii. Wszystkie symbole jakie znajdziesz w tej grze hazardowej są połączone i posiadają one szamana razem z asystentem, sztylet, dziewczynę, wilka, skrzyżowane topory, orła, słup totemu, biżuterię oraz tipi. Dziki symbol w tej maszynie do gry to biały wilk i może on zastąpić inne symbole z wyjątkiem bonusowego. Może on podwoić bazową wygraną gry jaką pomógł on stworzyć. Łapacz snów jest bonusowym znakiem tej maszyny do gry i aktywuje on rundy darmowych obrotów.

Bonusowe cechy

Darmowe obroty: są one aktywowane za pomocą trafienia na trzy lub nawet więcej z symboli łapacza snów w jakimkolwiek miejscu na bębnach maszyny. Jest to niemalże podstawowa runda, tylko posiada ona mnożniki dla różnych z wygranych, które zdobywa gracz.

Cecha gry

Jeśli uda Ci się zdobyć jakąkolwiek wygraną, wtedy możesz użyć funkcji hazardu aby pomnożyć go. Wszystko co musisz zrobić to wybrać i podwoić przycisk. Z tą funkcją możesz wygrać aż do 3200,000 monet oraz 5 dobrych wybranych. Zła wybrana może sprawić, że stracisz całą wygraną jaką zdobyłeś.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!