Mobile

Secret Garden

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Secret Garden

Darmowy Automat do Gier Secret Garden OnlineSecret Garden, maszyna do gry, oferuje 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów do rozgrywki. Gra jest sekretem dla ludzi, którzy będą mieli szansę na przemknięcie się niezauważenie na drogę, która zaprowadzi ich do ogrodu. Motyw tej gry jest w całości o przepięknych i oszałamiających roślinach, wraz ze wspaniałymi zwierzakami. Cechy tej gry zawierają szansę na rozgrywkę z trybem automatycznej rozgrywki.

Darmowy Automat do Gier Secret Garden Online

 

Ta gra jest wypełniona po brzegi kolidującymi ze sobą kolorami wraz z wystarczającą ilością obrazków. Podziękowania do rosnącej liczby graczy, którzy grają na tej maszynie do gry. Ta gra hazardowa jest urocza z zewnątrz, a jej tło stoi w tej samej linii razem z jej motywem. Na przedzie ekranu zobaczysz zalesione miejsca i posiadają one grube pnie drzew, które znajdziesz po dwóch stronach ekranu.

Funkcje w tej grze hazardowej można znaleźć u dołu ekranu i są one kompletnie w ciemnych kolorach. Jest to to samo co te, które zostały użyte w kreacji dróżki. Gracze są w stanie zmienić swój zakład kiedy klikną na jedną z dostępnych ikon. Jest to też możliwe aby wybrać ilość wygrywających linii jakie chcesz zaczynając od 1 aż do 25 linii. Jak wiele chcesz rozegrać z linii oraz jak wysoki zakład, te właściwości będą wpływać na wygrane które zdobędziesz.

Symbole gry

Ikony w tej maszynie do gry posiadają związek z motywem. Symbolami są drzewo, grzyb, żółty kwiatek, słonecznik, biedronka, motyl, ważka, niebieski ptak, czerwony ptak, tęcza, słońce, róża oraz złota kłódka ogrodu. Złota kłódka ogrodu jest tutaj dzikim symbolem i będzie ona dawać mnożniki dla wygranych w tej maszynie do gry.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!