Mobile

Savannah Cash

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Savannah Cash

Darmowy Automat do Gier Savannah Cash OnlineMaszyna do gry Savannah Cash jest grą hazardową, która bazuje na afrykańskiej sawannie, gdzie będziesz mógł zobaczyć skomplikowany i odmienny ekosystem. Ten automat do gry oferuje 30 wygrywających linii oraz 5 bębnów i dostępny jest na stronie Playtech. Posiada on specjalne symbole, wśród nich bonusowy znak oraz dzika ikona.

Darmowy Automat do Gier Savannah Cash Online

 

Tło pod bębnami pokazywać będzie przeplatające się liście i gałęzie. Zobaczysz tutaj żyrafy, lwy, zebry, bizony oraz gazele na bębnach.

Piękno w tej maszynie do gry bazuje na dzikiej faunie, którą znajdziesz na jej bębnach, jednak rozgrywka oferować będzie niską i średnią zmienność co oznacza, że wygrane przychodzą szybciej w porównaniu do innych, typowych maszyn do gry. Jednakże, nagrody są dość niskie; największa nagroda jaką możesz zdobyć wynosi 500x razy Twojego zakładu. Tą nagrodę oferować będzie pięć dzikich ikon na aktywnej wygrywającej linii.

Jak wygrać?

Jeśli chcesz wygrać nagrodę w tej maszynie do gry, powinieneś przygotować się na poważne zakłady. Całkowity zakład zaczyna się od 0.50, a największy z nich wynosi całe 5000 monet. Jak wiele chcesz postawić zakłady będzie zależeć od tego z jaką ilością wygrywających linii zdecydowałeś się rozpocząć rozgrywkę. Jeśli uda Ci się zdobyć dziką ikonę na bębnach, będziesz mógł aktywować bonus Natychmiastowej Wygranej, gdzie dostaniesz albo 10x razy, albo 1000x razy Twojego zakładu. W dodatku do oferowanej wygranej, dziki znak będzie mógł również zastąpić inne symbole, aby mogły one razem stworzyć wygrywającą kombinację. Wygrywającą kombinację będzie mógł zaoferować również bonusowy symbol, reprezentowany przez złotą łapę i wypłacać on będzie nagrodę pieniężną oraz aktywować darmowe obroty, jeśli pojawi się na 2, 3 i 4 bębnie.

No comments

Leave a Reply